{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 361197

استفان بویر بهترین اسپکر تیم ملی فرانسه از اردبیل پستی در اینستاگرامش منتشر کرده بود که تنها می توانست بر پایه جنگ‌های روانی غیر اخلاقی در ورزش باشد اما به نظر می‌رسد فشار هواداران والیبال ایران سبب شد تا او پستش را اصلاح کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، پس از توهین کوبیاک به تیم ملی و مردم ایران که تنها باعث محرومیتش از بازی ها و خوردن لطمه ای بزرگ به این تیم شد، استفان، یکی از ستاره های تیم فرانسه که یکشنبه والیبال ایران برابرش کاری بس دشوار خواهد داشت، در پستی اینستاگرامی چیزی نوشته بود که از یک ورزشکار بعید است. او در اقدامی تفرقه انگیز برای ایجاد دودستگی میان هواداران تیم ملی ایران پرسیده بود آیا واقعا تیم ملی شان در ایران بازی می کند یا یکی از کشورهای آذری زبان همسایه؟

پرسشی که احتمالا به خاطر گویش شیرین مردم خونگرم شهرهای اردبیل و سرعین بوده است. مردم عزیزی که در ارومیه برای تیم ملی سنگ تمام گذاشتند و در اردبیل هم حماسه ای دیگر می آفرینند.
این بازیکن اما در کمتر از چند ساعت با پست های پر تعداد هواداران ایرانی که برایش نوشتند اینجا ایران است و پرچم ایران گذاشتند، پستش را اصلاح کرد.
حال باید دید کمیته برگزاری بازی ها چه برخوردی با این رفتار ناشایست بازیکن کلیدی فرانسه خواهد داشت تا تیم های حریف از این رفتارهای غیر حرفه ای برای رسیدن به امتیاز استفاده نکنند؟

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری