کد خبر 358127

اطلاعیه باشگاه استقلال درباره انتخاب سرمربی جدید

باشگاه استقلال درباره مذاکرات مدیران این باشگاه با آندرا استراماچونی و سایر گزینه‌های سرمربیگری آبی‌پوشان، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، باشگاه استقلال در خصوص روند انتخاب سرمربی جدید خود، اطلاعیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد:

باشگاه استقلال همواره اولویت خود را رضایت خاطر هواداران گرامی دانسته و هواداران را سرمایه اصلی و مالکان این باشگاه می‌داند. انتخاب سرمربی جدید نیز در حال حاضر دغدغه اصلی هواداران است که باشگاه به خوبی بر این مساله واقف بوده و به همین جهت گزارشی در این خصوص تقدیم هواداران می‌نماید:

1- از زمان تعلیق همکاری با آقاى وینفرد شفر، مدیران باشگاه مذاکرات خود را با گزینه‌های سرمربیگری آغاز کردند و این گفت‌وگوها باجدّیت تمام و تا حصول نتیجه نهایى ادامه دارد. باشگاه استقلال قصد دارد بهترین گزینه را به عنوان مرد اول نیمکت خود انتخاب کند و این موضوع نیازمند دقت و زمان کافی است.

2- یکی از گزینه‌های اصلی برای سرمربیگری استقلال، آندرا استراماچونی است که مذاکرات مثبتى با این مربی انجام شده، اما تا این لحظه به نتیجه نهایى منجر نگردیده است. باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی خود، هرگزاز خط قرمزهایش عبور نخواهد کرد. احترام به ارزش‌هاى نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ حرمت، شأن و اعتبار باشگاه بزرگ استقلال به عنوان باشگاهی که دارای قدمت و افتخارات بسیار و ده‌ها میلیون هوادار است، خط قرمزهای باشگاه بوده که برای جذب سرمربی جدید باید مورد توجه قرار گرفته که به هیچ وجه قابل معامله نمی‌باشد.

3- مدیران باشگاه استقلال به صورت شبانه روزی با سایر گزینه‌ها در حال مذاکره بوده و همه توان خود را به کار گرفته تا در اولین فرصت، بهترین انتخاب را داشته باشند. تمامی اخباری که در سایر رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر می‌شود، تنها گمانه‌زنی بوده وقابل استناد نمی‌باشد و به محض توافق نهایی با سرمربی جدید باشگاه استقلال، این موضوع از طریق رسانه‌های رسمی باشگاه به اطلاع رسانه‌های محترم و هواداران گرامی خواهد رسید. مجدداً از هواداران فهیم و گرانقدر استقلال تقاضامندیم در یکی از سخت‌ترین خردادهای باشگاه، اجازه دهند مدیران و معتمدین خود در آرامش و به دور از هیاهو، مذاکرات با سرمربیان مورد نظر را ادامه دهند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری