{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 348735

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: کار استقلال با شکست مقابل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا به پایان نمی‌رسد و ما همچنان شانس خوبی برای صعود به مرحله بعد داریم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، «وینفرد شفر» پس از پایان بازی استقلال و الهلال عربستان که منجر به شکست یک بر صفر آبی پوشان ایرانی شد در نشست مطبوعاتی اظهار داشت: نیمه اول بیش از حد به الهلال احترام گذاشتیم. نیمه دوم حملات بیشتری داشتیم اما متاسفانه تبدیل به گل نشد. باید روی زدن ضربات آخر بیشتر کار کنیم تا بتوانیم به گل برسیم.
وی افزود: هنوز کار ما تمام نشده است و باید در تهران الدحیل را شکست دهیم. تمرکز ما اکنون روی دیدار با پدیده است و فشار زیادی به دلیل سفرهای زیاد تحمل می کنیم و این روزها ریکاوری به اندازه تمرین برای ما اهمیت دارد و امیدوارم دوباره به روند خوب خود باز گردیم.
سرمربی استقلال با اشاره به شانس این تیم برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: ما هرگز تسلیم نمی شویم. الدحیل به تهران می آید و باید برنده آن مسابقه باشیم. پشت سر هم مسابقه داریم و باید به بهترین شکل ممکن ریکاوری کنیم. بازی بعدی ما در مشهد است و سپس بعد از ریکاوری باید برای باز بعد آماده شویم. 
شفر تصریح کرد: در نیمه دوم موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم و باید روی پاس و ضربه آخر بیشتر تمرین کنیم. در این مسابقه شانس خوبی برای برد داشتیم اما در خط حمله خوب توپ نگه نداشتیم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری