کد خبر 324970

ملی‌پوش فوتسال دچار ترومای مغزی شد

مهران عالیقدر، عصر امروز در حاشیه دیدار گیتی‌پسند اصفهان و مس سونگون ورزقان دچار مصدومیت شد و در نهایت این بازیکن به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، عصر دیروز مهران عالی‌قدر بازیکن تیم ملی فوتسال و باشگاه گیتی‌پسند اصفهان در حاشیه دیدار این تیم با مس سونگون ورزقان دچار مصدومیت شد.

عالی‌قدر پس از به ثمر رساندن گل برای تیم خود در اواخر نیمه نخست، از ناحیه سر با تیرک دروازه برخورد کرد و بلافاصله احساس درد خود را بروز داد.

پس از برخورد وی با تیرک، کادر پزشکی گیتی‌پسند وی را برای مداوا از زمین خارج کردند و نیمه اول این دیدار پایان یافت؛ پس از آغاز نیمه دوم و شروع مجدداً بازی، پزشکان گیتی‌پسند ترجیح دادند که بازیکن این تیم برای مداوای بهتر به بیمارستان انتقال یابد اما ناظر این بازی اجازه خروج آمبولانس را از ورزشگاه صادر نکرد و در نهایت عالی‌قدر به وسیله آمبولانس مرکز اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شد.

حسین نیکبخت پزشک گیتی‌پسند در خصوص آخرین وضعیت عالی‌قدر گفت: پس از انتقال عالی‌قدر به بیمارستان صدوقی، فوراً از ناحیه سر و ستون فقرات وی عکس‌برداری شد؛ وضعیت فعلی عالی‌قدر در حال حاضر مساعد است و منتظر جواب متخصص مغز و اعصاب هستیم.

نیکبخت در خصوص دلیل مصدومیت بازیکن گیتی‌پسند اشاره کرد: وی در زمین دچار ترومای مغزی شد؛ در بین دونیمه وضعیت وی بدتر شد و برای مداوای هرچه بهتر به بیمارستان منتقل شد.

مهدی هنروری ناظر دیدار گیتی‌پسند و مس سونگون در خصوص اینکه چرا اجازه خروج آمبولانس را برای انتقال عالی‌قدر به بیمارستان صادر نکرده، گفت: طبق قانون، برگزاری مسابقه بدون حضور آمبولانس در ورزشگاه میسر نیست.

وی ادامه داد: با مسئولین گیتی‌پسند صحبت کردم و گفتم چنانچه قصد استفاده از آمبولانس حاضر در ورزشگاه را دارند، ابتدا بازی را متوقف کنیم تا آمبولانس دیگری جایگزین شود، سپس بازی ادامه یابد اما در نهایت تصمیم بر این شد که بازیکن مصدوم را به وسیله اورژانس منتقل کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر