کد خبر 324794

جلسه کی‌روش با بازیکنان منتخب +عکس

علی قلی‌زاده در جمع مسافران جام ملت‌های آسیا بازمانده است امروز به همراه سایر ملی‌پوشان در کمپ اسپایر رؤیت شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 17 امروز به وقت تهران و در حالی که بازیکنان خط‌خورده با ملی‌پوشان خداحافظی کرده بودند تمرینات آماده‌سازی خود را برای مسابقات جام ملت‌های آسیا پیگیری کرد.

* پیش از شروع تمرین علی قلی‌زاده که از جمع ملی‌پوشان خط خورده است در کمپ اسپایر با لباس تیم ملی حاضر شد و تمرینات آماده‌سازی انجام داد. وی که مدتی است به دلیل مصدومیت در تمرینات حضور ندارد امروز در کنار سایر بازیکنان حاضر شد و حتی تمرین هم کرد البته قلی‌زاده در برنامه‌های گروهی حضور نداشت.

* سامان قدوس، وحید امیری، مرتضی پورعلی‌گنجی، سیدمجید حسینی و امیر عابدزاده اولین تمرین خود را با تیم ملی فوتبال ایران انجام دادند ضمن آنکه علیرضا جهانبخش نیز که در بازی ایران و فلسطین حاضر شده بود در تمرینات تیم ملی به همراه سایر بازیکنان حضور پیدا کرد.

* در حالی که بازیکنان تیم ملی قصد داشتند در زمینی که طی روزهای گذشته تمرین کرده بودند کار خود را آغاز کنند اما کارلوس کی‌روش اعلام کرد که زمین چمن کمی بلند است و به همین خاطر ملی‌پوشان را به زمین کناری برد و تمرین را در آنجا آغاز کرد.

تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا با یمن، ویتنام و عراق هم‌گروه است.

5112950

بیشتر بخوانید
ارسال نظر