کد خبر 324550

۱۰ شایعه جذاب نقل و انتقالات فوتبال اروپا

با رسیدن به فصل زمستان تب جابجایی بازیکن در تیم‌های مختلف اروپایی بالا می‌رود و شاهد جابجایی‌های عجیبی هم هستیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، با رسیدن به ژانویه و فصل زمستان تیم‌های اروپایی به صرافت تقویت خود افتاده‌اند و هر روز خبر از جابجایی بازیکنان مختلف در سطح اروپا شنیده می‌شود. لحظه به لحظه با ما باشید با تمام اتفاقاتی که پیرامون مبحث نقل و انتقالات در فوتبال اروپا خواهد افتاد و ما آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

* بنجامین پاوارد منکر امضای هرگونه امضای قراردادی با بایرن مونیخ شده است و گفته همه چیز را به باشگاه مونشن گلادباخ سپرده است

* کیکه سانچز فلورس سرمربی مشهور اسپانیایی که در کارنامه خود هدایت والنسیا را برعهده دارد سرمربی تیم شانگهای شنهوا چین شد.

* فابیو کوالیارلا قراردادش با سمپدوریا رو تا ۲۰۲۰ تمدید کرد. وی این فصل ۱۰ گل در ترکیب این تیم به ثمر رسانده و در رده سوم بهترین گلزنان سری آ قرار دارد.

* مترو در ایتالیا و اکسپرس در انگلیس از علاقه دو باشگاه چلسی و یوونتوس به ایسکو خبر داده‌اند. این بازیکن تکنیکی این روزها شرایط خوبی را در رئال تجربه نمی‌کند و شایعه اختلافش با سولاری به گوش می‌رسد.

* در خبرها آمده بود که ماتیاس دی‌لیخت در رادار بارسلونا قرار دارد اما خواسته‌های مالی او و رایولا باعث شده تا بارسلونا از جذب دی‌لیخت دلسرد شده باشند، مگر اینکه این بازیکن خواسته‌های مالی خود را کاهش دهند.

* بند فسخ ۸۵ میلیون یورویی لوکاس هرناندز باعث شده است تا بایرن مونیخ از خرید او در ژانویه منصرف شود و آن را به تابستان موکول کند.

* آندریاس کریستینسن مدافع جوان و دانمارکی چلسی که در این تیم نیمکت نشین شده است با پیشنهادی از سوی بارسلونا مواجه شده و ممکن است در ژانویه به این تیم منتقل شود. کمبود مدافع میانی در بارسلونا عاملی است تا روند این انتقال را سرعت ببخشد.

* روملو لوکاکو مهاجم ۲۵ ساله منچستریونایتد جدی ترین گزینه یوونتوس برای جایگزینی ماریو مانژوکیچ است. مینو رایولا مدیربرنامه‌های وی مذاکراتی با مسئولان یوونتوس داشته و باید ببینیم چه آینده‌ای در انتظار این مهاجم بلژیکی خواهد بود.

 * گونزالو هیگواین با پیشنهادی از سوی چلسی و ماوژئوریسیو ساری مواجه شده است. این دو پیش از این در ناپولی با هم کار کرده‌اند و ساری بدش نمی‌آید دوباره هیگواین را در تیم خود ببیند.

* پس از جدایی از یونایتد این روزها نام مورینیو را برای هدایت تیم‌های مختلفی می‌شنویم. از لیگ MLS تار رئال مادرید و اینتر. محتمل ترین گزینه‌ای که در مورد مورینیو به گوش می‌رسد پیوستنش به نراتزوری باشد زیرا آنجا توانست سه گانه را کسب کند و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر