کد خبر 255081

راه یابی فرنگی کاران ایران به فینال مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا

راه یابی سه فرنگی کار ایران به فینال مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا

به گزارش اقتصاد آنلاین، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست از صبح سه شنبه در شهر بیشکک قرقیزستان آغاز شد.

در پایان دیدارهای مقدماتی، محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم، حسین نوری در وزن 87 کیلوگرم و بهنام مهدی زاده در وزن 130 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم رضا خدری دور اول مقابل راجیندر از هند با نتیجه 7 بر 3 مغلوب شد و با توجه به شکست این هندی در دور بعد، خدری از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 63 کیلوگرم کرامت عبدولی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر مقابل میرامبک آیناگولوف دارنده مدال نقره جهان از قزاقستان شکست خورد و با توجه به شکست آیناگولوف در دور بعد مقابل المرات تسمراداف دارنده مدال های برنز المپیک و جهان از ازبکستان، عبدولی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 77 کیلوگرم محمد علی گرایی در دور اول یرلیژپوف قهرمان آسیا از قزاقستان را 3 بر صفر شکست داد. وی در دور بعد احمدوف از تاجیکستان را با نتیجه 8 بر صفر مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 8 بر صفر از سد یومیدا از ژاپن گذشت و راهی دیدار فینال شد.

در وزن 87 کیلوگرم حسین نوری پس از استراحت در دور نخست در دور بعد با نتیجه 4 بر صفر الطالبی از عراق را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 5 بر صفر فی پنگ دارنده مدال برنز بازی های آسیایی از چین را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد.

در وزن 130 کیلوگرم بهنام مهدی زاده در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر سونودا از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور بعد نیز با نتیجه 5 بر صفر از سد ناوین از هند گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. مهدی زاده در این مرحله نیز با نتیجه 6 بر 4 «ین» از چین را شکست داد و راهی دیدار فینال شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر