کد خبر 451293

مدیرعامل ملی مس در افتتاحیه نخستین نمایشگاه مدیریت بحران:

رشد ۲۰درصدی فروش مس نسبت به سال۹۸/ رشد بیش از ۲.۵برابری فروش و صادرات ملی مس

اردشیر سعدمحمدی در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه تخصصی مدیریت بحران اظهار کرد: : با نتایج خوبی که در حوزه اکتشاف معادن مس در استان کرمان رقم خورده امیدواریم بتوانیم سرفصل جدیدی برای توسعه معادن جدید و تولید داشته باشیم و طرح‌های توسعه با ۲ میلیارد و ۲۷۰ میلیون یورو و ۲۰ هزار میلیارد تومان فضایی توام با جهش تولید و افزایش اشتغال در استان ایجاد خواهد کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، اردشیر سعدمحمدی در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه و نشست‌های تخصصی مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و امداد و نجات در محل دائمی نمایشگاه‌های جنوب شرق استان کرمان با بیان این مطلب گفت: شرکت مس یک بیمارستان 50 تختخوابی با تمام امکانات پزشکی در رفسنجان ایجاد کرده که امیدواریم تا دو هفته آینده توسط مسولان افتتاح شود و البته اکنون مردم از آن استفاده می‌کنند.

وی بیان کرد: در شهربابک نیز 25 تختخواب و امکانات پزشکی فراهم‌ شده و در همه روستاهای مناطق اطراف سرچشمه امکانات ضدعفونی‌کننده، دستکش، ماسک و ... را برای ایجاد ایمنی بهتر برای مردم فراهم کرده‌ایم.

مدیرعامل صنایع ملی مس ایران با اشاره به اینکه با تغییر ساعات شیفت و برنامه‌ریزی مدیریت در شرکت توانستیم کنترل این بیماری را به شکلی مناسب مدیریت کنیم، خاطرنشان کرد: معتقدم با مدیریت و برنامه‌ریزی مدون قادر خواهیم بود این اتفاق را کنترل و تحت مدیریت قرار دهیم و مانع از شیوع بیش از این بیماری باشیم. لذا افتخار می‌کنیم هر چه از دستمان برمی‌آید برای مردم و در کنار مردم انجام بدهیم.

ساخت 70 زمین چمن مصنوعی

وی با اشاره به دیگر اقدامات صورت گرفته در حوزه مسولیت اجتماعی افزود: این افتخار را داریم در روستاها کار ایجاد بیش از 70 زمین چمن مصنوعی را به پایان رسانده‌ایم تا جوانان استفاده کنند و امیدواریم توسعه متوازن در همه بخش‌ها صورت گیرد و به‌زودی شاهد حضور تیم‌های فوتبال در لیگ برتر باشیم.

رشد 20 درصدی فروش مس نسبت به سال 98

مدیرعامل شرکت مس گفت: با نتایج خوبی که در حوزه اکتشاف معادن مس در استان کرمان رقم خورده امیدواریم بتوانیم سرفصل جدیدی برای توسعه معادن جدید و تولید داشته باشیم و طرح‌های توسعه با 2 میلیارد و 270 میلیون یورو و 20 هزار میلیارد تومان فضایی توام با جهش تولید و افزایش اشتغال در استان ایجاد خواهد کرد.

سعدمحمدی در ادامه اظهار کرد: مس در سال گذشته رکورد 250 هزار تن تولید کاتد را زد و امیدواریم امسال بتوانیم رکورد جدیدی برای کاتدی در کشور به دست آوریم.

وی بیان کرد: مس در سال 98 نسبت به 97 بیش از دو و نیم برابر فروش و صادرات داشت و در سه‌ماهه امسال رکورد زدیم و بیش از 20 درصد نسبت به 98 جلو هستیم و امیدواریم رکوردهای زیادی در همه عرصه‌ها در سال جاری داشته باشیم.

استخدام 800 نیروی جدید در استان کرمان

وی افزود: در اواخر سال 98 آزمونی برگزار شد و امسال 500 نفر مشغول به کار می‌شوند و شهریورماه نیز با برگزاری آزمون دیگر 300 نفر اشتغال جدید در استان خواهیم داشت که امیدواریم به‌طور متناوب ادامه پیدا کند و از جوانان شایسته برای معادن جدید استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • فرهاد
    ۰ ۰

    به خام فروشی افتخار میکنیم ...هیهات