کد خبر 447950

تقدیر از عملکرد خوب صندوق توسط گروه ارزیابی جایزه بهره وری

سرارزیاب جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی با تقدیر از عملکرد خوب صندوق توسط گروه ارزیابی جایزه بهره وری گفت: با ارتقا متد خود ارزیابی می توان ضمن رسیدن به نمره خوب کیفیت،پروژه های بهبود را مشخص کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ غلامرضا کیانی سرارزیاب حاضر در نشست جایزه بهره وری که در صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی برگزار شد، ضمن تقدیر از عملکرد صندوق بیمه  با اشاره به چهار شاخص عمده در جایزه بهره وری گفت: تعهد مدیریت، آموزش، خود ارزیابی و پروژه های بهبود که برای اولین بار در صندوق بیمه به طور کامل انجام شده باید به صورت مداوم و مستمر ادامه یابد.

وی با تاکید براولویت بندی پروژه های بهبود و معیارهای مختلف مدل عنوان کرد: معیارهای مختلف مدل که شامل سند تدوین استراتژی است از ارکان بسیار خوبی برخوردار بود که این روند را می توان همچنان توسعه بخشیده و متناسب با نیاز روز بازنگری کرد.

کیانی ادامه داد: با ارتقا متد خود ارزیابی می توان ضمن رسیدن به نمره خوب کیفیت،پروژه های بهبود را مشخص کرد.

سرارزیاب جایزه بهره وری با اشاره به بحث لینک استراتژی مدون شده بافرآیندهای سازمانی خاطرنشان کرد: با هدفگذاری می توان استراتژی مدون شده با فرآیندهای سازمانی را به فرآیندهای کلیدی تبدیل کرد.

وی افزود: جایزه بهره وری با استفاده از داده های سازمانی مبتنی بر چند پایش، تحلیل و ارزیابی می شود که پس از تحلیل می توان آن را به شاخص های سازمانی تبدیل کرد.

کیانی با بیان اینکه تفکر مدیریت ریسک از ارکان لازم و واجب هر سازمانی است اظهار کرد: در صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در بخش عملیات شاهد اتفاقات بسیار خوبی بودیم که از آنجا که ماهیت این سازمان بیمه ای است جای ارتقا نیز دارد.

وی ادامه داد: در بخش فرآیندها نیز این شرکت بسیار خوب عمل کرده و ماتریس پایش فرآیندها را در نظر گرفته بود که دو نکته قابل بررسی در آن تجزیه و تحلیل پایش معیاری است تا بتوان از آن طریق سیستم بهبود مستمر را فعال ساخت.

سرارزیاب  جایزه بهره وری اشاره کرد: در بحث های مدیریتی از ابزارهای مختلف استفاده شود و در بخش نتایج در اظهارنامه ها که پایش هایی ارایه می شود زمانی می توان به امتیاز رسید که المان های رادار مورد توجه قرار گرفته باشد

وی همچنین با اشاره به بخش ترند یا روند تصریح کرد: عملکرد باید به گونه ای باشد که پس از 4 سال روند روبه رشد باشد.

کیانی بیان کرد: منطق هدفگذاری بسیار مهم است و اگر به استراتژی وصل باشد می تواند نمره خوبی داشته باشد.در شاخص های عمومی می توان خود را با سازمان های دیگر مقایسه کرد و از دبیرخانه مطالبه کرد.

در این نشست همچنین فرید دهقانی مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی با بیان دستاوردهای صندوق بیمه عنوان کرد: این صندوق سازمان رو به رشدی است که به سمت بلوغ سازمانی و دولت الکترونیک پیش می رود و تلاش آن در جهت کاهش بروکراسی های نا به جای دولتی است.

وی افزود: در سال جدید در جهت اصلاح فرآیندهای جدید با پوشش مشکلات و باگ ها و همچنین تکمیل فرآیندهای موجود، اقدامات موثرتری انجام خواهیم داد.

دهقانی در پایان  با تقدیر از عملکرد تیم جوان و پرتلاش صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی اظهار کرد: تیم صندوق تمام تلاشش این است که با اقدامات موثر رشد چشمگیر روزافزونی را ارایه دهد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری