{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 436341

مدیرعامل صندوق فولاد کشور:

به گفته مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور شرکت سرمایه گذاری این صندوق در ماه‌های آینده وارد بازار سرمایه می‌شود و به تبع آن شرکت‌های تابعه از جمله زغالسنگ کرمان را وارد بورس خواهد کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین ، رضا مسرور مدیرعامل این صندوق افزایش بازده دارایی های صندوق فولاد را یکی از مهمترین برنامه‌های صندوق در سال جهش تولید عنوان کرده است .

مسرور تاکید کرده ؛ با توجه به بررسی های جامعی که در شورای سرمایه گذاری صندوق فولاد انجام شد، به این نتیجه رسیدیم که ورود هوشمندانه به بازار سرمایه، مناسب ترین رویکرد در راستای افزایش بازده دارایی های صندوق است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: شرکت فولاد تجارت دالاهو به عنوان شرکت سرمایه گذاری صندوق نسبت به بورسی شدن شرکت های تابعه و سرمایه گذاری در بازه زمانی تعیین شده، اقدام می‌کند.

وی ادامه داد: شرکت‌های سنگ آهن مرکزی ایران، زغالسنگ پرورده طبس، زغالسنگ کرمان، فولاد آلیاژی ایران، فولاد خراسان و فراورده های نسوز آذر در قالب یک هلدینگ فولاد تجارت دالاهو در بورس قرار میگیرد.

به گفته کارشناسان امر اینک سه هزار کارگر در معادن زغالسنگ فعال سه شهرستان شمالی استان کرمان شامل زرند ، راور و کوهبنان مشغول بکار هستند که قرار گرفتن این معادن در بورس میتواند گره گشای بسیاری از مطالبات و مشکلات قدیمی و حل نشده این قشر از زحمتکشان جامعه باشد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری