{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 428292

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

شرکت بزرگ معدنکاری واله اعلام کرد این شرکت در معرض خطر ایجاد تاخیر مجدد در راه‌اندازی دوباره ظرفیت از دست رفته تولید، بازرسی‌ها، ارزیابی‌ها و ارائه مجوزهای لازم برای ادامه کار ناشی از شیوع گسترده ویروس کروناست. اگرچه این شرکت اعلام کرده که این شیوع تاثیر کمی بر خروجی کارها داشته است.

اقتصاد آنلاین - طاهره گودرزی؛ به گزارش رویترز واله در این گزارش می‌افزاید، ریسک موجود نمایانگر دور تازه‌ای از تحولات پس از قطع تولید سال گذشته، ناشی از شکستن سد باطله در شهر برومادینیو است که باعث کشته شدن 270 نفر شد، به جزییات بیشتری در این گزارش اشاره شده است.

این در حالی است که شرکت واله برزیل در ماه فوریه اعلام کرده بود امیدوار است ظرفیت معادل 40 میلیون تن در سال را در معادن مختلف که تحت بررسی‌های ایمنی پس از برومادینیو قرار دارند، از سر گیرد.

بر اساس این گزارش، واله تاکنون عملکرد نسبتاً خوبی داشته و ویروس کرونا تأثیر محدودی در تولید و فروش آن داشته است، اما زیست بوم تحت تأثیر محدودیت‌های اعمال شده در مورد همه گیری ویروس کووید-۱۹ به ناگزیر تاثیرگذار بوده است.

همچنین گفتنی است سهام واله روز سه شنبه در ساعات آغازین معاملات در بورس سائوپائولو با افزایش ۶.۲ درصدی مواجه شد و بالاترین سود خود را طی سه هفته گذشته به ثبت رساند.

واله با نگاهی به بازار جهانی سنگ آهن در بین همه تولید کنندگان عنوان کرده علیرغم مشکل پیش آمده با محاسبات انجام شده نزدیک به ۱۸ میلیون تن تولید در بازارهای خارج از این کشور از جمله کانادا، مالزی، هند، پرو و آفریقا خواهیم داشت.

این شرکت بزرگ معدنی همچنین عنوان کرده است که شیوع کرونا تاکنون تاثیر کمی در معادن برزیل این شرکت بر جای گذاشته است و معادن آن یک سرویس خدمات اساسی در بنادر چینی در نظر گرفته‌اند.

بر اساس این گزارش، شرکت واله اقدامات لازم برای محافظت از شرکت‌های زنجیره تأمین خود را در اثر ابتلا به بیماری همه گیر کرونا انجام داده است، در همین راستا به بیش از 1000 تامین کننده پیش پرداخت‌هایی انجام داده است. این شرکت معدنی همچنین اعلام کرده که شرایط پرداخت را برای حدود ۳ هزار نفر دیگر تغییر خواهد داد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری