کد خبر 414206

با حضور قائم مقام ایمیدرو مورد تاکید قرار گرفت؛

ارایه راهکارهای تسریع در راه‌اندازی بخش فولادسازی طرح‌های استانی

راهکارهای تسریع در راه اندازی بخش فولاد سازی طرح های استانی با حضور قائم مقام و عضو هیات عامل ایمیدرو بررسی و ارایه شد.

 

به گزارش اقتصادآنلاین، عباس نعیمی در نشست پایش طرح های فولاد استانی که با حضور مدیر عامل شرکت ملی فولاد و تعدادی از مجریان طرح ها برگزار شد، تاکید کرد: طبق توافق صورت گرفته از نیمه دوم امسال، پروژه ها با ارسال ماهانه صورت وضعیت عملکرد، به سرعت اعتبار مربوطه را دریافت خواهند کرد.

قائم مقام ایمیدرو تاکید کرد: پیش از پایش طرح ها توسط ایمیدرو، لازم است که مجری،‌ مشاور و پیمارنکاران در هماهنگی با یکدیگر مسائل مربوط را بررسی کنند. در این نشست جزئیات مسائل مالی فنی و مالی بخش فولادسازی طرح های استانی فولاد مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.
طبق پیش بینی ها واحد فولادسازی سفید دشت چهارمحال و بختیاری، نخستین طرح از مجموعه فولادهای استانی خواهد بود که بخش فولادسازی را راه اندازی می کند. میزان پیشرفت این پروژه اکنون از 80درصد عبور کرده است.
قائم مقام ایمیدرو با یادآوری اینکه همکاری و ارتباط نزدیک مجریان و مدیران طرح ها با این سازمان سبب تسریع در تامین مالی و اجرای پروژه ها شده است، گفت: تجربه راه اندازی سالکو به عنوان بزرگ ترین و مدرنترین کارخانه آلومینیوم ایران نشان داد مشکلات مالی، زیرساختی و فنی طرح ها در یک همکاری نزدیک قابل برطرف شدن است.
وی تصریح کرد: "سالکو" به رغم اینکه کشور در شرایط تحریم قرار داشت و همزمان با مشکلاتی از جمله زیرساخت مواجه شده بود، توانست با راهبری ایمیدرو و در یک فضای همکاری چند جانبه، از موانع عبور کند و به تولید برسد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر