{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

در رتبه بندی سال ۹۸ شرکت های برتر ایران، تعدادی از شرکت‌های گروه توسعه معادن و فلزات در رتبه های قابل توجهی قرار گرفتند.

به گزارش اقتصادآنلاین، سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات به عنوان یکی از ده شرکت پیشرو در میان تمامی شرکت‌های ارزیابی شده، انتخاب شد.

 این شرکت مطرح معدنی همچنین عنوان بیشترین بازدهی فروش را از آن خود کرد. بر اساس این ارزیابی معتبر که توسط سازمان مدیریت صنعتی صورت گرفته است، «ومعادن» در رتبه بندی مذکور توانسته است با 13 واحد ارتقا، جایگاه 60 میزان درآمد و فروش را به خود اختصاص دهد.

همچنین از میان شرکت‌های این هلدینگ بزرگ معدنی و فولادی، شرکت آهن و فولاد ارفع با ارتقا 16 رتبه از 84 به 68، به عنوان یکی از 5 شرکت با بیشترین صعود رتبه معرفی شده است.

 از دیگر رتبه های کسب شده توسط  شرکت‌های این گروه می توان به گل‌گهر(رتبه 24)، فولاد خراسان(رتبه 61)، آهن و فولاد ارفع (رتبه 68)، مجتمع جهان فولاد سیرجان(رتبه 99)، سرمایه‌گذاری و توسعه گل‌گهر(رتبه 172) و هلدینگ پویا انرژی (رتبه 293) اشاره کرد.

رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران از سال  1377 هر ساله توسط سازمان‌ مدیریت‌ صنعتی انجام می‌شود. این رتبه بندی با هدف فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی و ارائه فضای روشن‌تری از کسب و کار اقتصادی کشور به مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران و شناسایی بهتر مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور برگزار می گردد. رتبه بندی سال ۹۸ براساس گزارش‌های سال مالی ۹۷ صورت گرفته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری