کد خبر 407657

سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی

سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) ایمیدرو روز سه شنبه (فردا) با حضور غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو، امیر خرمی شاد معاون توسعه و توانمندسازی این سازمان، مدیران شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی و نیز مدیران و کارشناسان HSEE واحدهای تابعه ایمیدرو برگزار می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ایمیدرو با هدف بیان اهداف و برنامه های حوزه HSEE، ارائه گزارش عملکرد سومین دوره ممیزی عملکرد HSEE در حوزه توسعه ایمنی در معادن و صنایع معدنی برگزار می شود.

در این همایش خداد غریب پور ریاست هیات عامل ایمیدرو به عنوان سخنران اصلی به تشریح استراتژی ها، برنامه ها و نقشه راه ایمیدرو در حوزه HSEE و نیز اقدامات صورت گرفته در این حوزه خواهد پرداخت.

حاتم شاه کرمی، معاون روابط کار، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دومین سخنران این مراسم، درباره برنامه های این وزارتخانه در حوزه توسعه ایمنی در معادن و صنایع معدنی سخنرانی می کند. 

همچنین امیر ولدخانی، مدیر HSEE ایمیدرو در این همایش، علاوه بر برنامه های این مدیریت طی سال 99، گزارش سومین دوره ممیزی عملکرد HSEE مدیران واحدهای تابعه را ارایه خواهد کرد.

ممیزی عملکرد HSEE مدیران واحدهای تابعه، جزو مهمترین برنامه های ارتقای سطح عملکرد HSEE ایمیدرو در جهت حفظ و اعتلایی سلامت کار و محیط است که طی 3 سال گذشته با استفاده از گروه های ممیزی شکل گرفته از واحدهای تابعه، اجرا شده است. 

طی این برنامه، مشکلات حوزه HSEE در 26 بخش بررسی و در راستای مشکلات شناسایی شده، برنامه های اصلاح و بهبود عملکرد با هدف افزایش و ارتقای سطح عملکرد HSEE اجرا می شود.

در پایان مراسم و بر اساس نتایج  سومین دوره ممیزی عملکرد HSEE، از  3 واحد دارای سطح عملکرد خوب و 2 واحد دارای بالاترین رشد عملکرد HSEE نسبت به سال قبل تقدیر خواهد شد.

سومین همایش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ایمیدرو در تاریخ 17 دی جاری در محل سالن همایش های این سازمان برگزار می شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر