تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

۵۴۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین

طی ۲۴ ساعت گذشته، سه‌شنبه ۱۲بهمن بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۵۴۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۶۲ نفر نیز در این مدت بستری شدند؛ با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۱۸۰ نفر رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا؛ طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته، سه‌شنبه ۱۲ بهمن بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۵۴۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۶۲ نفر نیز در این مدت بستری شدند.

با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۱۸۰ نفر رسید، ۳۳ نفر از بیماران نیز در این مدت از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال و متصل به دستگاه‌های کمک تنفسی ۱۰ نفر بوده و هیچ فوتی با علائم قطعی کرونا گزارش نشده است؛ از ابتدای شیوع کرونا تاکنون تعداد کل فوتی‌های استان قزوین ۲۶۹۴ نفر بوده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین ۹۵.۲۲ درصد افراد بالای ۱۲ سال دز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند؛ ۸۵.۹۰ درصد از افراد بالای ۱۲ سال دز اول و دوم را تزریق کرده‌اند و ۲۷.۹۷ درصد جمعیت بالای ۱۲هم دز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

منبع: ایسنا
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها