کد خبر 395527

ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در ۳استان به تعویق افتاد

وزارت راه و شهرسازی با صدور اطلاعیه‌ای به دلیل اختلال در اتصال به سامانه‌های اینترنتی که خارج از حیطه عملکرد این وزارتخانه است، اعلام کرد که ثبت نام فردا (سه شنبه ۲۸ آبان) متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در سه استان تا برقراری امکان اتصال کامل به شبکه، به تعویق خواهد افتاد.

به گزارش اقتصادآنلاین، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه وشهرسازی اعلام کرد: «مرحله بعدی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن مربوط به استان های یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری و زمان بازگشایی سامانه ثبت نام از متقاضیان در این سه استان اعلام خواهد شد».

پیش از این بر اساس اعلام قبلی وزارت راه وشهرسازی مقرر شده بود که پس از ثبت نام از متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در استان های کردستان، گلستان و کهگیلویه و بویراحمد که ساعت ۲۴ روز ۲۷ آبان به اتمام خواهد رسید، از طریق سایت، ثبت نام از متقاضیان در استان‌های یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری در روز سه شنبه ۲۸ آبان آغاز شود که  با توجه به ممکن نشدن اتصال به سامانه ثبت نام،  با رفع مشکل، زمان بازگشایی سامانه ثبت نام اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد.

با رفع کامل مشکل، پیش از بازگشایی سامانه ثبت نام برای آمادگی متقاضیان، اطلاع رسانی از طریق پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی به آدرس news.mrud.ir و رسانه ها انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر