روش دقیق برای کشیدن خط چشم دنباله دار

خط چشم دنباله دار یک سبک آرایش چشم بسیار زیبا و جذاب است که باعث می شود چشم شما کشیده تر و درشت تر دیده شود. اما ممکن است برای تازه کاران کمی سخت و پیچیده باشد. اما نگران نباشید.

روش دقیق برای کشیدن خط چشم دنباله دار

آموزش کشیدن خط چشم دنباله دار مجلسی + عکس

به گزارش اقتصاد آنلاین، روش هایی وجود دارد که می توانید بوسیله آن ها به راحتی خط چشم دنباله دار بکشید و چشم خود را به زیباترین حالت آرایش کنید. یکی از این روش ها کشیدن خط چشم با چسب نواری است. اما روش های ساده دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

با آموزش کشیدن دنباله خط چشم می توانید انواع خط چشم ها را مانند خط چشم گربه ای پهن، خط چشم کشیده نازک، خط چشم دانشجویی، و انواع خط چشم ساده دخترانه را به راحتی بکشید. ما در این مطلب چند روش ساده و کاربردی را برای کشیدن خط چشم دنباله دار به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید. همچنین، اگر دوست دارید حرفه ای آرایش کردن را یاد بگیرید و بتوانید خودتان را به سرعت و به بهترین شکل آرایش کنید، می توانید در دوره آموزش خودآرایی شرکت کنید.

روش های کشیدن خط چشم دنباله دار

خط چشم

۱. کشیدن خط چشم دنباله دار با روش نقطه نقطه

برای کشیدن خط چشم دنباله دار با این روش ساده، ابتدا ضخامت و طول دنباله خط چشم خود را در نظر بگیرید. سپس با استفاده از خط چشم نقاطی را بالای خط مژه خود بکشید. نقطه ای را نیز در خارجی ترین قسمت چشم خود، جایی که می خواهید دنباله خط چشم تا آنجا امتداد داشته باشد، بکشید. سپس نقاط را به هم وصل کنید و بین خط مژه و خط را با خط چشم به طور کامل پر کنید.

۲. خط چشم دنباله دار به کمک یک ابزار گرد

برای کشیدن خط چشم دنباله دار با این روش، تنها به یک وسیله گرد نیاز دارد. همانطور که در تصویر می بینید، یکی از لوازم آرایش گرد خود را بردارید و آن را روی بخش خارجی چشم خود قرار دهید. درست قسمتی که می خواهید دنباله خط چشمتان را بکشید. زیر بخشی که در امتداد چشم شما قرار گرفته را با خط چشم بکشید.

اکنون وسیله را بردارید. خواهید دید که یک خط منحنی در دنباله چشم شما ایجاد شده است. این خط را به چشم خود متصل کنید و در تمام خط مژه خود ادامه دهید.

۳. کشیدن دنباله خط چشم به صورت ساده

در این روش به هیچ وسیله ای احتیاج ندارید و تنها با دست خود و یک خط چشم می توانید چشم های خود را به زیبایی آرایش کنید. برای شروع می توانید بن مژه خود را با یک مداد چشم مشکی پررنگ کنید و بعد به سراغ دنباله خط چشم بروید. برای کشیدن دنباله خط چشم، کمی گوشه چشمتان را به سمت بالا بکشید و با استفاده از خط چشم مایع، خط باریکی را از گوشه خارجی پلک خود به سمت بالا بکشید. از یک سوم انتهایی دنباله خط چشم،‌ خط باریک دیگری با انحنای بسیار ملایم به سمت داخل چشم بکشید. می توانید دنباله خط چشم را تا جایی که می خواهید ادامه دهید و آن را بلندتر کنید.

۴. کشیدن دنباله خط چشم بوسیله کارت

استفاده از کارت هنگام کشیدن خط چشم دنباله دار می تواند به شما کمک کند خط کاملا صافی را در امتداد چشم خود بکشید. برای این کار گوشه یک کارت را به طول دلخواه با یک خط چشم مایع سیاه کنید. سپس بلافاصله و قبل از خشک شدن خط چشم، این قسمت کارت را در گوشه چشم خود بگذارید تا یک خط صاف در گوشه چشم شما ایجاد شود.

زاویه خط را می توانید به دلخواه خود و با توجه به حالت چشمتان تنظیم کنید.

بقیه مراحل را نیز مانند روش های دیگر بکشید و خط چشم خود را کامل کنید.

۵. کشیدن خط چشم با گیره سر

کشیدن خط چشم با گیره سر یکی از ساده ترین روش هاست. برای این کار، روی دو قسمت انتهایی سنجاق را خط چشم بکشید. قبل از خشک شدن خط چشم، سنجاق را در انتهای گوشه خارجی چشم خود قرار داده و فشار دهید تا رد خط چشم به طور کامل روی پوست شما بیفتد. سپس سنجاق را بردارید و داخل دو خط ایجاد شده را با خط چشم پر کنید. بقیه خط پلکتان را نیز مانند همیشه خط چشم دنباله دار بکشید و آرایشتان را کامل کنید.

منبع: دترلند
ارسال نظر