کد خبر 528299

درجلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس انجام شد؛

تصویب لایحه رتبه بندی معلمان پس از انتظاری طولانی

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا؛ حجت الاسلام احمد حسین فلاحی در توضیح جلسه امروز کمیسیون آموزش گفت: در این جلسه لایحه رتبه بندی معلمان با حضور کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس، رییس کمیته آموزش و پرورش و معاون پارلمانی وزیر آموزش مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت کلیات آن تصویب شد.

وی ادامه داد: طبق تصمیم کمیسیون این لایحه به صورت دو شوری به صحن علنی مجلس ارجاع می شود تا با  تغییر دولت، لایحه رتبه بندی فرهنگیان از سوی دولت جدید پس گرفته نشود. کمیسیون آموزش با در نظر گرفتن تمامی دغدغه ها و مطالبات معلمان از همه صاحبنظران برای بررسی این لایحه دعوت خواهد کرد.

فلاحی در پایان گفت که قرار بود وزیر نفت برای پاسخ به سوال نماینده آبادان درباره وضعیت دانشگاه صنعت نفت آبادان در کمیسیون حضور پیدا کند که به دلیل کسالت وزیر این موضوع به وقت دیگری موکول شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۴

  مبارک باشه همه همکاران به اتفاق خانواده هایشان باتصویب کلیات لایحه رتبه بندی درانتخابات۱۴۰۰ پرشورشرکت میکنن ومشتی محکم به اسرایلوامریکاخواهن زد

 • ذبیح اله ترکاشوند
  ۵ ۰

  مگه قراره نهایی شدن لایحه رتبه بندی چقدرطول بکشه که دولت جدید بخواد پسش بگیره

 • ناشناس
  ۰ ۰

  این مورد رتبه بندی معلمان یکی از متن ها و دست نوشته های تاریخ بشری از زمانی که کاغذ و خط توسط فنیقیان اختراع شد که مورد بررسی . بازنگری . تدوین . تهیه . و ارسال . و... بوده ولی بدون نتیجه ؟