کد خبر 518189

جلسه علنی مجلس آغاز شد؛

گزارش وزیر کشاورزی درباره علل گرانی‌ها در دستور کار مجلس

وزیر کشاورزی درباره علل گرانی ها و مشکلات اخیر جامعه به نمایندگان مجلس گزارش می دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، جلسه علنی امروز( سه شنبه) مجلس دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور ۲۲۵ نماینده مجلس آغاز شد.

بررسی طرح جهش تولید دانش بنیان، طرح جهش تولید و تامین مسکن، رسیدگی به ایرادات شورای نگهبان در  طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور و بررسی لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده ۱۴ قانون صدور چک و بررسی لایحه نحوه کمکهای اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در دستور کار مجلس است.

بررسی دو لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی و لایحه معاهده استرداد مجرمین بین ایران و  برزیل و رسیدگی به گزارش کمیسیون کشاورزی درباره نظم در اجرای قانون تمرکز و اختیارات و وظایف بخش کشاورزی و گزارش کمیسیون اقتصادی درباره چگونگی اجرای سامانه های نظارتی در حوزه امور بانکی و گزارش کمیسیون حقوقی در خصوص استنکاف از اجرای ماده(۱) قانون مدنی از سوی رییس جمهور دولت های یازدهم و دوازدهم در اجرای ماده(۲۳۴)آیین نامه داخلی مجلس از دیگر موارد کاری مجلس است.

همچنین وزیر کشاورزی درباره علل گرانی ها و مشکلات اخیر جامعه در راستای گزارش کمیسیون کشاورزی مربوط به بررسی کیفیت و تامین و توزیع نهاده های دامی به مجلس گزارش می دهد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر