نایب رییس مجلس خبر داد؛

آغاز رسیدگی به پرونده حقوقی‌های متخلف بازار سرمایه

نایب رییس مجلس با اشاره به این که بازپرس مجتمع جرائم اقتصادی، رسیدگی به پرونده حقوقی‌های متخلف بازار سرمایه را آغاز کرده است، "سوء مدیریت و ترک فعل‌های مدیران و تخلفات حقوقی‌ها" را به عنوان مشکلات اصلی بازار سرمایه عنوان کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، قاضی‌زاده هاشمی، نایب رییس مجلس در توییتر نوشت: بازپرس مجتمع جرائم اقتصادی، رسیدگی به پرونده حقوقی‌های متخلف بازار سرمایه را آغاز و تقاضای ارائه مستندات تکمیلی از اینجانب کرده است.

این پرونده را تا آخر پیگیری می‌کنم تا دیگر شاهد سوءاستفاده از مردم در بازار سرمایه نباشیم.

علاوه بر برخورد با خاطیان، بهترین راه بازگشت اعتماد مردم این است که منابع خارج شده توسط متخلفین، در قالب یک نهاد بازگردانده شود.

مشکل اصلی بازار سرمایه سوء مدیریت و ترک فعل‌های مدیران و تخلفات حقوقی‌هاست؛ مسئولان و شورای عالی بورس باید زودتر از اختیارات قانونی خود استفاده می‌کردند.

1

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • حسن زاده
  ۲ ۰

  خدا خیرت بده ، این روش رفتار با مردم نبود ولی با تدبیر قابل جبران است ، این روش خرید و فروش بالا و با شدت در مورد سلطان سکه باعث اعدام وی شد و این قانون در مورد این حقوقی ها هم باید اجرا شود ، خرید و فروش های هماهنگ باندهای ثروت و نابودی سرمایه اندک مردم باید پیگیری گردد

 • سیدعلی
  ۱ ۰

  خداکنه فقط درحدحرف نباشه یه عملی هم ببینیم خیلی وقت هست ایشون فرمودن رسیدگی میکنیم وبامتخلفان برخوردقضایی میشه ولی تاالان هیچ اتفاقی که نیفتاده بدترهم شده

 • ناشناس
  ۱ ۰

  با سلام. درود بر نمايندگان محترم كه پيگير امور مردم هستند و بازپرس جرائم اقتصادي و آقاي قاضي زاده هاشمي اميدواريم اين رانت خواران و خائنين به مردم و سرزمين ايران به سزاي اعمال غير انساني شان برسند.