کد خبر 499278

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه؛

طرح اصلاح ساختار بودجه به مجلس می‌رود

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از رفع ایرادات طرح اصلاح ساختار بودجه درباره نحوه توزیع اعتبارات استانی خبر داد و افزود: طرح اصلاحی برای تصویب به صحن علنی ارسال می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، «محمد خدابخشی» با تشریح نشست عصر سه‌شنبه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به خبرنگاران گفت: ایرادات شورای نگهبان نسبت به مصوبه برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور با حضور «طحان نظیف» عضو حقوقدان شورای نگهبان،  کارشناسان سازمان برنامه و بودجه و تعدادی از نمایندگان استان‌های کم‌تر برخوردار مورد بررسی قرار گرفت.  

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: پیش از این ۷ ایراد اصلاح شده بود و در این نشست دو بند ۷ و ۸ که مراعا مانده بود، مورد بررسی و در نهایت حذف شد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتراض برخی نمایندگان به نحوه توزیع بودجه استانی گفت: تعدادی از نمایندگان به بند ۷ طرح اعتراضاتی داشتند که در این نشست مقرر شد این بند حذف شود تا پس از انجام کار کارشناسی بیشتر، در طرح بعدی اصلاح ساختار بودجه لحاظ شود.

خدابخشی خاطرنشان کرد: با رفع ایرادات در طرح اصلاح ساختار بودجه که بر اساس نظر شورای نگهبان نسبت به این مصوبه بود، گزارش آن به صحن علنی ارسال خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر