کد خبر 497045

رییس مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

طرح ⁧جهش تولید مسکن، ریل‌گذاری اصلی مجلس برای مسکن

رییس مجلس شورای اسلامی گفت که ریل‌گذاری اصلی مجلس برای مسکن، طرح ⁧جهش تولید مسکن⁩ است که اشتغال‌زایی قابل‌توجهی را نیز به‌همراه خواهد داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین، محمدباقر قالیباف در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر نوشت: «‌گزارش مسئولان دولتی مبنی‌بر افزایش ۳۰ درصدی عرضۀ خانه در بازار اجاره فقط با تصویب قانون مالیات بر خانه‌های خالی برای مبارزه با محتکران، که می‌تواند منجر به کنترل رشد اجاره‌بها هم شود، نشان می‌دهد که مشکلات راهکار دارند و اقتصاد رهاشدۀ ما با اتخاذ تصمیمات شجاعانه قابل مدیریت است.
این قانون در صورت اجرای دقیق، محتکران را مجبور به عرضۀ صدها هزار خانۀ خالی دیگر خواهد کرد تا مردم تاثیر سیاست‌های ضدتبعیض را در زندگی خود حس کنند.
‌البته ریل‌گذاری اصلی مجلس برای مسکن، طرح ⁧جهش تولید مسکن⁩ است که به‌عنوان پیشران اقتصاد، اشتغال‌زایی قابل‌توجهی را نیز به‌همراه خواهد داشت.»

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    دروضعیت اقتصاد رقابتی چه مسکن یا هر دارایی دیگر دارنده آن باید از مستهلک شدن وبهره وری کم سرمایه اش نگران باشد نه اینکه برای استفاده از سرمایه با افزایش مالیات تحت فشار باشد بنابراین متغییرهای دیگر باید اصلاح شوند