کد خبر 480373

نماینده مردم تهران:

تهران تعطیل نشود مجلس طرح سه فوریتی ارائه می‌کند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فوت روزانه بیش از ۴۰۰نفر ناشی از بی‌تدبیری دولت در مقابله با کرونا است، گفت: اگر دولت با تعطیلی دو هفته‌ای تهران موافقت نکند، مجلس طرح دوفوریتی و یا حتی سه فوریتی برای حفظ جان شهروندان ارائه خواهد کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، احمد نادری به وضعیت بحرانی شیوع ویروس کرونا در استان تهران اشاره کرد و گفت: متاسفانه این روزها در اثر بی‌تدبیری‌های دولت در مقابله با کرونا شاهد فوت روزانه بیش از 400 نفر از هموطنان هستیم. ما معتقدیم محدودیت‌های کرونایی باید به صورت جدی اعمال شود اما دولت و شخص آقای رئیس جمهور در این خصوص مقاومت کرده و مانع اجرایی شدن محدودیت‌ها می‌شود. 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برای کنترل بهتر و کاهش آمار کرونا، تهران باید به مدت دو هفته تعطیل شود، افزود: اگر دولت با تعطیلی تهران موافقت نکند در صورت لزوم، مجلس طرح دوفوریتی و یا حتی سه فوریتی تعطیلی دو هفته‌ای تهران را برای حفظ جان شهروندان ارائه خواهد کرد. خط قرمز مجمع نمایندگان تهران در مجلس جان هوطنان و همشهریان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • محمد
  ۰ ۰

  این نماینده مردمی نیست چون نمی‌داند تعطیلی چیست چه عواقبی برای مردم دا رد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با قسمت نمیشه جنگید!
  شاید سرنوشت ما این گونه رقم خورده و کاری نمیشه کرد.