کد خبر 466110

بر اساس اطلاعیه‌ای:

رای‌گیری در مرحله دوم انتخابات در حوزه انتخابیه‌ای اولیه صورت می‌گیرد

کسانی که در مرحله اول در هیچ یک از حوزه‌های انتخاباتی رای نداده باشند نیز می‌توانند در انتخابات شرکت کرده و رای خود را به نامزد مورد نظر بدهند.

به گزارش اقتصادآنلاین، بر اساس اطلاعیه شماره ۴۲ ستاد انتخابات کشور، رای دهندگان در مرحله دوم انتخابات منحصرا در حوزه انتخابیه‌ای که در مرحله اول رای داده اند می‌توانند رای دهند و کسانی که در مرحله اول در هیچ یک از حوزه‌های انتخاباتی رای نداده باشند نیز می‌توانند در انتخابات شرکت کرده و رای خود را به نامزد مورد نظر بدهند. 

به اطلاع کلیه هموطنان عزیز حوزه‌های انتخابیه مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند، به استناد تبصره ۴ ماده ۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی رای دهندگان در مرحله دوم انتخابات منحصرا در حوزه انتخابیه‌ای که در مرحله اول رای داده اند می‌توانند رای دهند و کسانی که در مرحله اول در هیچ یک از حوزه‌های انتخاباتی رای نداده باشند نیز می‌توانند در انتخابات شرکت کرده و رای خود را به نامزد مورد نظر بدهند.
مجددا تاکید می‌شود به منظور رعایت اصول بهداشتی، علاوه بر استفاده از ماسک، حتی الامکان خودکار شخصی به همراه داشته و پس از انداختن رای به داخل صندوق اخذ رای بلافاصله شعبه را ترک نمایند.
انتخابات دور دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه اصلی اهواز و سه حوزه فرعی کارون، باوی و حمیدیه از ۸ صبح اغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت.
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری