کد خبر 454365

در جلسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بررسی شد:

آخرین اقدامات مقابله با کرونا در کمیسیون بهداشت

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی آخرین اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا با حضور معاونان وزارت بهداشت خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمد پاک مهر در توضیح جلسه امروز بعدازظهر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: این جلسه با حضور  معاونان وزارت بهداشت و درمان و علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا تهران برای بررسی آخرین وضعیت بیماری کرونا تشکیل شد.

به گفته وی، مسوولان وزارت بهداشت با بیان تنگناها و مشکلات پیش رو به ارائه گزارشی درباره راهکارهای مقابله با کرونا پرداختند و در نهایت مقرر شد بعد از تشکیل کمیته‌هایی برای بررسی ابعاد مختلف و رصد وضعیت کرونا جلسه هم اندیشی با حضور دستگاه های مختلف برای ارائه راهکار عملی و اجرایی برگزار ‌شود.

وی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای شناسایی افراد پرخطر و حفاظت و مراقبت از آنها برای مقابله با کرونا گفت که رفتارهای ویروس کرونا متفاوت شده است یکی‌دیگر از دلایل فوتی‌های ناشی از کرونا به رفتار لذا باید برای آینده مبارزه با کرونا در حوزه بهداشتی و اجتماعی برنامه‌ریزهایی داشته باشم.

پاک مهر تاکید کرد: در این جلسه بر لزوم حمایت از کادر درمان تاکید شد چرا که آنها فداکارانه برای حفظ جان مردم تلاش می‌کنند و نباید نسبت به آنها بی تفاوت باشیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر