{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 435709

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس از مأموریت علی لاریجانی به رؤسای کمیسیون‌های تخصصی برای ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در دوره دهم پارلمان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، اسدالله عباسی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیمات جدید این هیئت درباره روند برگزاری جلسات کمیسیون‌های تخصصی پارلمان، گفت: طبق تصمیم جدید هیئت‌رئیسه مجلس، جلسات کمیسیون‌های تخصصی قوه‌مقننه در هفته‌ آینده در روزهای یکشنبه و دوشنبه عصر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه رؤسای کمیسیون‌های تخصصی موظف شده‌اند که جلسات کمیسیون‌ها را با رعایت ضوابط و پروتکل‌های فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار کنند، اظهار داشت: جلسات علنی مجلس نیز در هفته آینده در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه(۱۴، ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت) با همین ضوابط و شرایط برگزار می‌شود.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس همچنین از مأموریت علی لاریجانی رئیس مجلس به رؤسای کمیسیون‌های تخصصی برای ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در دوره دهم پارلمان خبر داد و گفت: رؤسای کمیسیون‌ها موظف شده‌اند که اقدامات و برنامه‌های ۴ ساله دوره دهم را احصا کرده و گزارش آن را به هیئت‌رئیسه تقدیم کنند.

عباسی ادامه داد: از طرف دیگر مقرر شده که کمیسیون‌های تخصصی ابعاد تأثیرگذاری بیماری کرونا را در حوزه تحصصی‌شان بررسی کرده و گزارش آن را طبق تصمیم هیئت‌رئیسه در یکی از جلسات پارلمان قرائت کنند.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: از نمایندگان مجلس خواسته شده که با رعایت پروتکل‌ها و ضوابط فاصله‌گذاری اجتماعی در جلسات علنی مجلس در هفته آینده حضور یابند و به دلیل اینکه در ۱۰ روز اخیر در حوزه‌های انتخابیه‌شان حضور داشته‌اند، با مراقبت‌های بیشتری در جلسات حضور یابند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری