{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 435293

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید با کشورهای دنیا ارتباطات و تعاملات خود را گسترش دهیم و به این نکته توجه کنیم که در بسیاری از کشورهای دنیا اولویت اصلی اقتصاد است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، مهرداد لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی درباره اولویت گذاری دولت در سال جاری اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تأثیرات منفی این بیماری بر جامعه، دولت در سال جاری باید همه امکانات خود را بسیج کند تا کشور را به روال عادی برگرداند.

وی افزود: در وهله اول همه مسئولان باید تلاش کنند تا سلامتی مردم تأمین شود و حداکثر تا خردادماه کشور به حالت عادی بازگردد.

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با اشاره به آثار منفی اقتصادی حاصل از شیوع کرونا در کشور، گفت: آثار منفی اقتصادی این قضیه بسیار زیاد است چرا که تولیدکنندگان تولیدات خود را قطع و یا به حداقل رسانده‌اند و صنعت گردشگری کشور در عرصه داخلی و خارجی تعطیل شده است.

لاهوتی بیان کرد: از سوی دیگر کشور در شرایط تحریم قرار دارد و بر این اساس باید برنامه‌ریزی‌های لازم برای برون رفت از مشکلات اقتصادی در سال ۹۹ اندیشیده شود چرا که در این سال سخت همه تکیه دولت به دریافت مالیات بود که با این شرایط نمی‌تواند مالیات وصول کند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت برگرداندن روال اقتصادی کشور به حالت عادی، اظهار داشت: ما باید با کشورهای دنیا ارتباطات و تعاملات خود را گسترش دهیم و به این نکته توجه کنیم که در بسیاری از کشورهای دنیا اولویت اصلی اقتصاد است اما در ایران این چنین نیست که این مسئله باید در سال جاری مورد توجه قرار گیرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری