{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 432542

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان و منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم از تشکیل کارگروهی برای بررسی بار مالی رتبه‌بندی معلمان در سال‌جاری خبر داد و گفت: در تلاش هستیم لایحه اصلی رتبه‌بندی معلمان تهیه شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علی کریمی‌ فیروزجایی دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان و منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم درباره جلسه مشترک نمایندگان تشکل‌ها با رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: در این جلسه، بحث‌های متعددی درباره رتبه‌بندی معلمان مطرح شد و مقرر شد که رتبه‌بندی معلمان اجرا شده در سال ٩٨، در احکام احیا شود.

وی با بیان اینکه در رتبه‌بندی معلمان 5 گروه پیش‌بینی شده است، گفت: به هر پنج گروه در رتبه‌بندی یعنی مقدماتی، پایه، ارشد، خبره و عالی، رقم رتبه‌بندی تعلق می‌گیرد اما به‌گونه‌ای که بیشترین سهم را گروه‌های بالاتر یعنی خبره و عالی بهره‌مند شوند.

کریمی فیروزجایی اضافه کرد: در این جلسه مقرر شد که کارگروهی متشکل از آموزش و پرورش، سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور اداری و استخدامی تشکیل شود و جداول تهیه شده توسط اعضا را بررسی کرده و میزان بار مالی را مشخص کند و برای جلسه بعدی که در روز دوشنبه همین هفته برگزار خواهد شد، ارائه دهد.

وی اقزود: قرار است این جلسات به صورت مستمر تشکیل شود تا برای تهیه لایحه اصلی رتبه‌بندی معلمان جهت ارائه به مجلس اقداماتی را انجام دهد و ان‌شاءالله در ماه‌های آینده این لایحه آماده می‌شود.

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان تصریح کرد: مطالبات بازنشستگان فرهنگی نیز با قید اولویت در ادامه همین جلسات بررسی و پیگیری خواهد شد.

ارسال نظر

 • فرهنگی
  ۱ ۰

  آیا برای دیگر کارکنان دولت و نجومی بگیران هم کارگروه تشکیل دادید این همه وقت تلفی و منت بر سرفرهنگیان چه معنا و مفهومی دارد خیال می کنید فرهنگیان که بیشترین قشر تحصیل کرده عالی هستند نمی فهمند همه می دانند ایران بحمدالله یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان است

 • عبد ا...ه
  ۱ ۰

  روز از نو وروزی از نو . مگر رتبه بندی را اجرا نکردند که تازه دوباره می خواهند بررسی کنندو...... سرکار مان بگذارند دو باره چند سال

 • حلیمه عباسی
  ۰ ۰

  دو صد گفته چون یک کردار نیست ایران عزیز خیلی بزرگ و بزرگ زاده دارد و همه اهل نظر .به نظر اینجانب هم باز این ره به ترکستان خواهد رسید .

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری