کد خبر 418788

از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور؛

نتایج برخی حوزه‌های انتخابیه اعلام شد

دبیر ستاد انتخابات کشور نتایج برخی حوزه‌های انتخابیه در سراسر کشور رااعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات اعلام کرد:

***در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه کلیبر خداآفرین و حوران حسین حاتمی با ۱۷ هزار و ۶۲۵ رای از مجموع ۵۷ ۱۵۸۵ رای صحیح انتخاب شد.

***در آذربایجان‌شرقی حوزه انتخابیه مهاباد جلال محمودزاده با ۱۹ هزار و ۳۰۴ رای از تعداد ۵۰ هزار و ۵۴ انتخاب شد.

***در اردبیل حوزه انتخابیه مشکین‌شهر محمود عباس‌زاده با ۳۲ هزار و ۲۵۴ رای از تعداد آرای صحیح ۷۰ هزار و ۹۷۳ رای انتخاب شد.

***در استان اصفهان حوزه انتخابیه نایین خور و بیابانک الهام آزاد با ۸۵۷۰ رای از تعداد آرای صحیح ۲۶ هزار و ۳۱۹ رای انتخاب شد. در همین استان در حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی نژاد با ۸۸ هزار و ۹۴۶ رای از مجموع آرای صحیح ۱۱۹ هزار و ۹۲۸ رای انتخاب شد. در خمینی شهر استان اصفهان نیز محمد تقی نقدعلی با ۳۶ هزار و ۵۵ رای از مجموع آرای صحیح ۶۹ هزار و ۵۱۸ رای انتخاب شد. در حوزه انتخابیه اردستان هم سید صادق طباطبایی نژاد با ۱۳ هزار و ۲۲۹ رای از مجموع ۲۶ هزار و ۶۲۸ رای انتخاب شد.

***در استان بوشهر حوزه انتخابیه دشتستان ابراهیم رضایی از مجموع ۸۵ هزار و ۲۶۷ رای، با ۳۶ هزار و ۵۸۱ رای انتخاب شد.

***در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه، سلمان اسحاقی از مجموع ۷۲ هزار و ۲۸۲ رای با ۲۱ هزار و ۹۳۴ رای انتخاب شد.

***در استان کرمان در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر شهباز حسن پوربیگلری با ۴۸۸۶۴ رای از ۱۱۱۴۴۴ آرای صحیح انتخاب شد.

***در استان کرمان در حوزه انتخابیه شهر بابک مصطفی رضا حسینی قطب آبادی با کسب ۱۳۳۵۰ رای از ۴۰۵۸۸رای صحیح انتخاب شد.

***در استان کرمان حوزه انتخابیه رفسنجان و انار حسین جلالی با ۵۳۷۸۸رای از ۱۰۶۶۰۶رای صحیح انتخاب شد.

***در استان کرمان در حوزه زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی با ۴۴۴۵۳رای از ۶۶۵۰۲ رای صحیح‌ انتخاب شد.

***در استان همدان در حوزه انتخابیه اسدآباد، کیومرث سرمدی واله با ۲۶۱۱۱رای از ۴۷۵۲۰رای صحیح انتخاب شد.

***در استان همدان در حوزه انتخابیه رزن و درگزین، حسن لطفی با۱۹۸۶۵رای از ۵۶۸۹۴رای صحیح انتخاب شد.

***در استان همدان در حوزه انتخابیه تویسرکان محمد مهدی مفتح با کسب ۱۶۲۵۸رای از ۳۷۰۴۳رای صحیح انتخاب شد.

***در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه، سلمان اسحاقی از مجموع ۷۲ هزار و ۲۸۲ رای با ۲۱ هزار و ۹۳۴ رای انتخاب شد.

***در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه فردوس، سرایان، طبس و بشرویه از مجموع ۸۴ هزار و ۷۴ رای مجید نصیرایی با ۳۷ هزار و ۳۳۴ رای انتخاب شد.

***در استان کرمان در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر شهباز حسن پوربیگلری با ۴۸۸۶۴ رای از ۱۱۱۴۴۴ آرای صحیح انتخاب شد.

***در استان کرمان در حوزه انتخابیه شهر بابک مصطفی رضا حسینی قطب آبادی با کسب ۱۳۳۵۰ رای از ۴۰۵۸۸رای صحیح انتخاب شد.

***در استان کرمان حوزه انتخابیه رفسنجان و انار حسین جلالی با ۵۳۷۸۸رای از ۱۰۶۶۰۶رای صحیح انتخاب شد.

***در استان کرمان در حوزه زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی با ۴۴۴۵۳رای از ۶۶۵۰۲ رای صحیح‌ انتخاب شد.

***در استان همدان در حوزه انتخابیه اسدآباد، کیومرث سرمدی واله با ۲۶۱۱۱رای از ۴۷۵۲۰رای صحیح انتخاب شد.

***در استان همدان در حوزه انتخابیه رزن و درگزین، حسن لطفی با۱۹۸۶۵رای از ۵۶۸۹۴رای صحیح انتخاب شد.

***در استان همدان در حوزه انتخابیه تویسرکان محمد مهدی مفتح با کسب ۱۶۲۵۸رای از ۳۷۰۴۳رای صحیح انتخاب شد.

***در استان خوزستان حوزه انتخابیه شادگان از مجموع ۴۳ هزار و ۲۸ رای، مجید ناصری‌نژاد با ۱۲ هزار و ۵۵۵ رای انتخاب شد.

***در استان مرکزی در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، علیرضا سلیمی با کسب ۱۰۴۷۱ رای از ۲۷۷۵۳ صحیح انتخاب شد.

***در استان مازندران حوزه انتخابیه آمل، رضا حاجی پور با کسب ۵۷۹۵۱رای از ۱۱۱۱۱۹ رای صحیح انتخاب شد.

***در استان سمنان حوز سمنان، مهدی شهر و سرخه، عباس گلرو با کسب ۳۲۴۱۱ رای از ۶۲۱۹۳رای صحیح انتخاب شد.

***در استان سمنان حوزه گرمسار و و آرادان، اردشیر مطهری با کسب ۱۳۱۳۰رای از ۲۹۴۶۳ رای صحیح انتخاب شد.

***در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی با کسب ۱۷۳۴۱ رای از مجموع آرای صحیح ۵۱۰۵۸ رای انتخاب شد.

نتایج نهایی آرا در ۱۸ حوزه انتخابیه دیگر اعلام شد

 همچنین، سید اسماعیل موسوی نتایج نهایی آرا در ۱۸ حوزه انتخابیه دیگر را چنین اعلام کرد:

استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه بوکان:

انور حبیب زاده بوکانی با ۲۶۹۶۵ رای از مجموع ۴۸۳۵۰ رای صحیح

استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه سلماس:

یعقوب رضازاده با ۲۴۷۶۷ رای از مجموع ۷۴۰۶۳ رای صحیح

استان اردبیل حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار:

عباس جهانگیر زاده با ۲۴۷۷۲ رای از مجموع ۱۰۸۴۰۶ آرای صحیح

استان اردبیل حوزه انتخابیه گرمی:

ولی اسماعیلی با ۲۴۱۶۹ رای از مجموع ۴۱۹۹۰ رای صحیح

استان اصفهان حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان:

سمیه محمودی با ۲۰۵۴۲ رای از مجموع ۵۷۹۹۱ رای صحیح

استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه بروجن:

امیرقلی جعفری بروجنی با ۱۱۸۶۳ رای از مجموع ۴۹۴۵۱ رای صحیح

استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان و خوسف:

حسین خسروی اسفزار با ۷۲۸۷۲ رای از مجموع ۱۴۴۸۵۰ آرای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه درگز:

حسن رزمیان مقدم با ۹۱۸۴ رای از مجموع ۳۲۸۷۰ رای صحیح

استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان:

محمد صفایی دلویی با ۲۳۶۰۷ از مجموع ۵۰۸۱۰ رای صحیح

استان خوزستان حوزه انتخابیه شوش:

محمد کعب عمیر با ۲۳۳۵۸ رای از مجموع ۹۲۳۴۳ رای صحیح

استان زنجان حوزه انتخابیه ماه نشان و ایجرود:

سید مرتضی خاتمی با ۱۷۷۶۳ رای از مجموع ۴۱۱۹۱ رای صحیح

استان سمنان حوزه انتخابیه دامغان:

علی اکبر علیزاده برمی با ۱۱۰۲۱ رای از مجموع ۳۷۰۳۰ رای صحیح

استان فارس حوزه انتخابیه اقلید:

مسلم صالحی با ۱۴۵۸۰ رای از مجموع ۴۳۳۹۱ رای صحیح

استان یزد حوزه انتخابیه تفت و میبد:

سید جلیل میرمحمدی میبدی با ۲۰۲۸۶  رای از مجموع ۵۲۵۷۵ رای صحیح

استان یزد حوزه انتخابیه اردکان:

محمدرضا دشتی اردکانی با۱۵۸۴۸ رای از ۲۷۶۴۲رای صحیح

استان مرکزی حوزه انتخابیه شازند:

محمود احمدی بیغش با ۲۴۴۵۲ رای از ۵۰۹۸۴ رای صحیح

استان گیلان حوزه انتخابیه بندرانزلی:

احمد دنیا مالی با ۱۶۷۳۵ رای از ۳۴۱۲۱ رای صحیح

استان کردستان حوزه انتخابیه قروه و دهگلان:

پرویز اوسطی با ۱۷۱۹۶ رای از ۶۷۰۵۹ رای صحیح

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری