{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 418731

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری با اشاره به حضور و مشارکت خوب و معنادار مردم در انتخابات گفت: برنده اصلی این انتخابات مردم هستند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، «علی ربیعی» عصر جمعه در حاشیه شرکت در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری و پس از انداختن رأی در صندوق رای، اظهار داشت: مردم امروز با حضور در پای صندوق های رای یک حماسه و افتخار آفریدند و با برگه‌های رای خود دشمنان را بیش از گذشته ناامید کردند.

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری و سخنگوی دولت همچنین از مجریان و ناظران انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای خبرنگاران تشکر کرد و افزود: ملت ایران با تمام سختی‌ها و مشکلاتی که وجود دارد بار دیگر پر شور به صحنه آمدند و رسالت مسئولان کشور برای حل مشکلات را سنگین تر کردند که امیدواریم نمایندگان منتخب قدر این آرا و اعتماد را بدانند.

سخنگوی دولت حضور و مشارکت مردم در انتخابات را خوب و معنادار دانست و ابراز امیدواری کرد که مجلس شورای اسلامی یازدهم و دولت تدبیر و امید در تعاملی سازنده و در کنار هم با همدلی و همکاری یکدیگر بتوانند قدم‌های بسیار بزرگی در مسیر حل مشکلات کشور و بهبود وضعیت زندگی مردم بردارند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان از ساعت ۸ صبح امروز -جمعه - دوم اسفند در ۲۰۸ حوزه انتخابیه - ۶ هزار و ۱۱۲ شعبه شهری، ۵۷۷ شعبه روستایی و ۴۶۱ شعبه سیار اخذ رای- برای تعیین ۲۹۰ نماینده مجلس شورای اسلامی  و تعیین۷ نماینده مجلس خبرگان رهبری در ۵ حوزه انتخابیه تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس و قم برگزار می‌شود.
در این دوره از انتخابات ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر واجد شرایط رای دادن و ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۶۶ نفر رای اولی هستند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری