{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 322921

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، ادامه بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در خصوص نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه های فروشگاهی، بررسی تقاضای عده‌ای نمایندگان مبنی بر تشکیل کمیسیون ویژه زنان، جوانان و خانواده، ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی در مورد طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات و اصلاح آنها در قانون مالیات‌های مستقیم، بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص بررسی عملکرد بنگاه‌های اقتصادی صندوق‌های بازنشستگی کشور، رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع و معادن در خصوص طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو در دستور کار قرار دارد.

همچنین انتخاب یک نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به عنوان ناظر در هیات امنای موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی و انتخاب دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر در هیات نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت از دیگر دستور کارهای امروز نمایندگان مجلس است.

ارسال نظر

 • موعد تحویل خودرو گذشته
  ۸ ۰

  هرگونه افزایش قیمت برای خودروهای موعد تحویل گذشته؛ خلاف قانون و انسانیت و شرع است و کاری غیر منطقی و غیر عقلانی است.
  معنی نداره خودروساز هم دیر تحویل بده و هم گرانتر؟! پراید111 تحویل شهریورو هنوز دعوتنامه هم ندادن!!! به چه حقی؟! طبق چه قانونی خودروساز این کارو کرده؟! خودروساز مقصره و مشتریان متضرر، نباید تاوان بدن. مسئولین از حق و حقوق مردم؛ قاطعتر دفاع کنن تا انقدر بی قانونی و قانون گریزی نداشته باشیم؛ انقد حق خوری نشه!!

 • aaa
  ۵ ۰

  مسئولین محترم از تضییع حقوق هزاران مشتری که موعد تحویل خودروشون ماهها گذشته؛ جلوگیری کنند.
  افزایش قیمت برای مشتریانی که از موعد تحویل خودروشون گذشته؛ خلاف قانونه و خودروسازان درصورت اعمال افزایش قیمت با شکایت گسترده هزاران مشتری روبه رو میشن.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری