{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 316485

مسعود پزشکیان در نطق پیش از دستور:

نایب رییس مجلس با تاکید بر اینکه تمام مشکلات با همدلی و همکاری قابل حل است، گفت: امیدواریم در هفته وحدت و بسیج بتوانیم پاسخگوی گرفتاری‌هایی باشیم که مردم با آن روبرو هستند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی اقتصادآنلاین، مسعود پزشکیان در نطق پیش از دستور مجلس ضمن گرامیداشت هفته بسیج، گفت: با پشوانه بسیج توانستیم در مقابل تمام قدرت‌هایی که اراده کرده بودند انقلاب را زمین‌گیر کنند و روند گذشته را بر کشور حاکم کنند، بایستیم و انقلاب اسلامی با قدرت ادامه پیدا کرد.

پزشکیان در ادامه افزود: برای حل مشکلات امروز و آینده کشور به همان باور و اعتقادی نیاز داریم که در زمان جنگ داشتیم. در آن زمان همه مردم بدون در نظر گرفتن مناصب و منافع شخصی برای حفظ آب و خاک با تمام وجود در صحنه حاضر شدند تا انقلاب را حفظ کنند.

وی اظهار داشت: در زمان جنگ کارگر، کشاورز و کارمند کار و زندگی اش را تعطیل می‌کرد و برای دفاع از آب و خاک در صحنه‌ها و جبهه‌ها حاضر می‌شد. هر زمان که کشور، انسان‌ها و مردم به این باور برسند که برای حفظ ارزش ها نیاز به حضور تمام قد در میدان مبارزه است آن زمان است که یقینا خواهیم توانست همه مشکلات را حل کنیم. فقط کافی است این باور در ما به وجود بیاید که با بسیج و با اعتقاد و باورمان می‌توانیم مشکلات پیش‌رو را حل کنیم.

پزشکیان با اشاره به اینکه هفته جاری مصادف با هفته بسیج و هفته وحدت است، گفت: ما همه با هم برادریم و اگر این موضوع را باور کنیم و با باور به برادری در صحنه حضور پیدا کنیم، همه مشکلات با همدلی و همکاری قابل حل است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری