به گزارش سرویس خودروی اقتصاد آنلاین؛

قیمت یک مدل از سانگ یانگ به مرز ۵ میلیارد تومانی رسید / ارزان ترین و گران ترین مدل های سانگ یانگ در بازار

در جدول زیر قیمت روز انواع سانگ یانگ را در بازار مشاهده می‌کنید.

قیمت یک مدل از سانگ یانگ به مرز ۵ میلیارد تومانی رسید / ارزان ترین و گران ترین مدل های سانگ یانگ در بازار

به گزارش اقتصاد آنلاین، افزایش قیمت خودرو در بازار همچنان ادامه دارد در این هفته نیز شاهد رشد قیمتی مدل های مختلف سانگ یانگ بودمی به طوری که قیمت یک مدل از سانگ یانگ به مرز ۵ میلیارد تومانی رسید.

سانگ یانگ نیو کوراندو پرمیوم پلاس مدل ۲۰۱۸ در بازار ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون است قیمت این مدل در هفته اخیر ۵۰ میلیون و در یک کاه گذشته ۲۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

قیمت سانگ یانگ رکستون G۴ مدل ۲۰۱۸ در بازار ۴ میلیارد تومان است  که یک افزایش ۱۰۰ میلیونی در این هفته  و افزایش ۴۰۰ میلیونی در یک ماه اخیر را نشان می دهد.

سانگ یانگ رکستون مونتاژ G۴ مدل ۱۴۰۰ هم ۴ میلیاردو ۲۵۰ میلیون معامله می شود. این مدل از سانگ یانگ افزایش ۱۵۰ میلیونی در یک هفته و ۵۰۰ میلیونی در یک ماه اخیر داشته است. 

گران ترین مدل سانگ یانگ در بازار چند؟

گران ترین مدل  سانگ یانگ یعنی خودروی رکستون مونتاژ امپرور  با جهش ۱۰۰ میلیونی به ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان رسید. سانگ یانگ رکستون امپرور در یک ماه اخیر ۵۰۰میلیون تومان گران شده است.

خودروی سانگ یانگ تیوولی آرمور ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون معامله می شود. این خودرو در این هفته ۱۰۰ میلیون گران شد.

قیمت سانگ یانگ تیوولی مونتاژ اسپشیال توربو مدل ۱۴۰۱ در بازار۲ میلیارد تومان و ۲۰۰ میلیون تومان است  قیمت این خودرو در هفته اخیر ۵۰ میلیون افزایش یافت همچنین نسبت به ماه گذشته یک افزایش ۲۳۰ میلیونی دارد. 

ارزان ترین مدل سانگ یانگ را چند بخریم؟

ارزان ترین مدل سانگ یانگ در بازار ایران تیوولی مونتاژ آرمور مدل ۱۳۹۹  است که در بازار ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون قیمت دارد. این خودرو هم در این هفته رشد ۵۰ میلیونی را ثبت کرد ضمن این که قیمت این خودرو در یک ماه اخیر ۱۵۰ میلیون تومان رشد داشته است. 

قیمت خوردوی سانگ یانگ تیوولی مونتاژ سولار مدل ۱۴۰۰ دربازار ۱ میلیارد و ۹۰۰میلیون تومان شد.  این مدل در یک هفته گذشته ۶۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است. همچنین قیمت این مدل نسبت به ماه قبل رشد ۲۰۰ میلیونی داشته است. 

تیوولی مونتاژ فایتر توربو مدل ۱۴۰۰ سانگ یانگ در بازار ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان شد این خودرو هم در این هفته ۵۰ میلیون گران شد. 

لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

قیمت بازار انواع خودرو سانگ یانگ (بهمن ۱۴۰۱)
برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
نیو کوراندو پرمیوم پلاس ۲۰۱۸ صفر ۲,۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰
رکستون G۴ ۲۰۱۸ صفر ۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رکستون مونتاژ G۴ ۱۴۰۰ صفر ۴,۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰
رکستون مونتاژ G۴ ۱۳۹۹ صفر ۴,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رکستون مونتاژ امپرور ۱۴۰۰ صفر ۴,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی آرمور ۲۰۱۸ صفر ۱,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ اسپشیال توربو ۱۴۰۰ صفر ۲,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ اسپشیال توربو ۱۴۰۱ صفر ۲,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ آرمور ۱۳۹۹ صفر ۱,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ سولار ۱۳۹۹ صفر ۱,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ سولار ۱۴۰۰ صفر ۱,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ فایتر توربو ۱۴۰۰ صفر ۱,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما
ارسال نظر
ارسال نظر