قابلیت جدید و کاربردی توییتر رونمایی شد

توییتر به تازگی ویژگی جدیدی ارائه کرده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا در یک توییت به طور همزمان از ترکیب چند تصویر، ویدیو و GIF استفاده کنند.

قابلیت جدید و کاربردی توییتر رونمایی شد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، توئیتر به تازگی ویژگی جدیدی ارائه کرده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا در یک توئیت به طور همزمان از ترکیب چند تصویر، ویدئو و GIF استفاده کنند. تا به حال، این پلتفرم به کاربران اجازه می‌داد که تنها از یک نوع قالب رسانه در یک پست استفاده کند؛ به عنوان مثال، چند تصویر.

به نقل از rahnamato، این ویژگی در حال حاضر برای کاربران اندروید و iOS این اپیکیشن ارائه شده است. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا چهار آیتم رسانه‌ای، متشکل از تصاویر، ویدئو‌ها و GIF‌ها را در یک توئیت قرار دهید.


در این زمینه بیشتر بخوانید؛

هشدار توییتر به اسکرین شات بگیرها !

هکرها برای حمله از چه چیزی استفاده می کنند؟


توئیتر در یک پست وبلاگی گفت: «ترکیب انواع مختلف محتوای بصری با هم در یک توئیت به سازندگان اجازه می‌دهد تا با استفاده از بیش از ۲۸۰ کاراکتر، راه‌های بیشتری برای بیان داستان خود در اختیار داشته باشند.»

توییت توییتر

در خصوص آزمایش اولیه رسانه‌های ترکیبی توئیتر در ماه جولای نیز گزارش‌هایی منتشر شده بود. در آن زمان، کاربران نمی‌توانستند این نوع توئیت‌ها را از طریق دسکتاپ مشاهده کنند. این شرکت، اکنون این ویژگی را برای همه کاربران جهان در دسترس قرار داده است.

این شبکه اجتماعی به تازگی دکمه ویرایش توئیت را در دسترس مشترکین Blue Twitter در استرالیا، کانادا و نیوزلند قرار داده است. توئیتر همچنین یک رابط ویدئویی تمام صفحه جدید مشابه تیک تاک را نیز برای کاربران اندروید و iOS منتشر کرده است.

اکنون کاربران توئیتر می‌توانند ویدئو‌ها را بدون توجه به اینکه در حالت عمودی یا افقی ضبط شده اند، به صورت تمام صفحه مشاهده کنند. آن‌ها می‌توانند به سادگی و با ضربه زدن و یا کلیک کردن بر روی یک ویدئو در برنامه، آن را به حالت تمام صفحه تغییر دهند.

منبع: فرارو
ارسال نظر