کد خبر 582112

دفاع وزیر ارتباطات از کندی اینترنت!

وزیر ارتباطات در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره کندی اینترنت در این روزها، در لحظه، با گوشی یکی از حاضرین در جلسه تست سرعت اینترنت انجام داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به مناسبت هفته کتاب و روز کتابگردی در دفتر اپلیکیشن طاقچه حضور یافته بود در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره کندی اینترنت در این روزها، در لحظه، با گوشی یکی از حاضرین در جلسه تست سرعت اینترنت انجام داد. در این تست، سرعت اینترنت بیش از ۱۶ مگابیت بر ثانیه و پینگ ۲۸ میلی‌ثانیه بود.

زارع‌پور گفت: در حالی که به دلیل مشکلات مربوط به عدم توسعه شبکه توسط اپراتورها، سرعت کاربران در سراسر کشور به طور میانگین ۵ تا ۶ مگابیت بر ثانیه را نشان می‌دهد و در پروانه اپراتورها ۲ مگابیت بر ثانیه آمده است اما الان سرعت دانلود حدود ۸ برابر این مقدار را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: ما ادعا نمی‌کنیم که این سرعت ایده‌آل است بلکه باید به چند ده و حتی چند صد مگابیت بر ثانیه هم برسیم.

به گفته وی، بخشی از انتقادات درباره کندی اینترنت هم درست است و قبول داریم و  اپراتورها در صدد رفع آن هستند اما بخشی هم ناشی از فضاسازی است.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۱

  چه فضا سازیی، قضیه رو پلیسی میکنین، کند نیست مزخرفه

 • ناشناس
  ۱ ۰

  خوب این چه دفاعی بود؟؟؟ زر میزنید

 • نادر ثنایی
  ۰ ۰

  خودشم میدونه که اکثر اوقات کلا اینترنت قطع هست و حتی اخبار رو نمیتونیم بخوانیم...شعار و بزرگ نمایی گویا این روزها مد شده...خوب چرا اینقدر دروغ ؟

 • آرین
  ۱ ۰

  کاش یه فکری هم برا اینترنت ثابت بکنن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اینترنت در کامپیوتر و لپ تاپ خیلی کندتر از موبایلها شده؟!

 • محمد
  ۰ ۰

  این حرکت جناب وزیر ما رو به شک انداخته که اصلا وزیر تا به حال از اینترنت استفاده کردن ؟واینکه واقعا از دیتا سررشته ای دارن؟؟؟؟