کد خبر 576754

قابلیت جدید توییتر برای آیفون دارها

به تازگی توییتر قابلیت Super Follows را در دسترس تمامی کاربران سیستم عامل ios قرار داده است.

به گزارش فون آرنا، در ماه گذشته توییتر اعلام کرد که آزمایش یک ویژگی جدید درآمدزایی را برای کاربران iOS خود آغاز کرده است. قابلیت جدید این شبکه اجتماعی که Super Follows نام دارد به کاربرانی که بیش از ۱۰ هزار فالوور دارند اجازه می‌دهد تا با ارائه سطح بیشتری از محتوا و تعامل به عنوان اشتراک ماهانه، درآمد کسب کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران،   براساس گزارش‌ها، در ابتدا، قابلیت Super Follows فقط برای کاربران منتخب در آمریکا و کانادا در دسترس بود، اما از روز گذشته، همه کاربران  iOS به این ویژگی جدید دسترسی دارند.

سه نوع اشتراک ماهانه وجود دارد که شامل : ۲.۹۹ دلار، ۴.۹۹ دلار و ۹.۹۹ دلار است. در همین راستا سازندگان محتوا می‌توانند به دنبال کنندگان خود این بسته‌ها را پیشنهاد دهند. برای دسترسی به قابلیت جدید، لازم نیست در ایالات متحده زندگی کنید، اما برای این‌که بتوانید از این ویژگی استفاده کنید باید آیفون داشته باشید.

15033146_827

طبق گفته توییتر، تا زمانی که درآمد ثابت این شبکه اجتماعی از ۵۰ هزار دلار فراتر نرود، نمی‌تواند بیش از ۳ درصد سهم را به خود اختصاص دهد. پیش از این توییتر قابلیت مشاهده توئیت‌ها و حرکت کشویی بین صفحه اصلی و آخرین توئیت‌ها را در گوشی‌های  آیفون آزمایش کرده بود. گفتنی است که این قابلیت جدید به کاربران ios امکان می‌دهد تا در فید اصلی توئیت‎‌های تایم لاین را مشاهده کنند.

ارسال نظر