کد خبر 574084
وزیر ارتباطات در مشهد؛

شبکه ملی اطلاعات به معنی قطع ارتباط با شبکه اینترنت جهانی نیست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شبکه ملی اطلاعات به معنی قطع ارتباط با شبکه اینترنت جهانی نیست بلکه هدف، ایجاد یک شبکه قدرتمند و پر ظرفیت داخلی برای ارایه خدمات فضای مجازی در داخل کشور است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، عیسی زارع پور صبح امروز در بازدید از پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در مشهد اظهارداشت: در کشور ظرفیت‌های زیادی در حوزه فضای مجازی داریم لذا با بهره مندی از ظرفیت داخلی موجود می‌توانیم محتواهای فاخر و جذابی تولید کنیم واز این طریق فرهنگ غنی ایرانی اسلامی را نیز به سایر کشورها معرفی کنیم.

وی درباره شبکه ملی اطلاعات گفت: شبکه ملی اطلاعات به معنی قطع ارتباط با شبکه اینترنت جهانی نیست بلکه هدف، ایجاد یک شبکه قدرتمند و پر ظرفیت داخلی برای ارایه خدمات فضای مجازی در داخل کشور است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: نیروهای متخصص سخت‌کوش در مجموعه پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورظرفیت‌های بسیار زیادی ایجاد کرده‌اند به طوریکه یک مکان کاملا بلااستفاده را به مجموعه‌ای پویا تبدیل کرده‌اند و نیازاست نظیر این مجموعه در دیگر استان‌های کشور ایجاد شود ضمن اینکه نبود بازاریابی سبب شده که فعالیت‌های این پارک در اختیار مصرف کننده قرار نگیرد و باید در این حوزه نیز ورود پیدا کرد.

ارسال نظر