کد خبر 469142

ایموجی‌های جدید سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شوند

به نظر می‌رسد برای سال ۲۰۲۱، کاربران دستگاه‌های هوشمند امکان استفاده از ایموجی‌های جدیدی همانند قلب بانداژشده، چهره در میان ابر و چهره ریش‌دار را خواهند داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنیای اقتصاد،  کنسرسیوم یونیکد، که نهاد ناظر بر استانداردهای مربوط به ایموجی‌ها به‌شمار می‌رود و در کنار آن، مسوولیت عرضه ایموجی‌های جدید را نیز برعهده دارد، اخیرا اعلام کرد بیش از ۲۰۰ ایموجی جدید در سال آینده میلادی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. به گفته این نهاد، این ایموجی‌ها در قالب Emoji ۱۳.۱ عرضه خواهند شد.

این خبر درحالی اعلام شد که کنسرسیوم یونیکد پیش‌تر و در ماه آوریل اعلام کرده بود به‌دلیل همه‌گیری ویروس کرونا خبری از عرضه ایموجی‌های جدید تا سال ۲۰۲۲ نخواهد بود. در میان ایموجی‌های جدید، دو ایموجی از قلب با طراحی جدید عرضه می‌شوند به‌طوری که در یکی، آتش دور این قلب را احاطه کرده و دیگری بانداژ شده است. از دیگر ایموجی‌های جالب، می‌توان به ایموجی مربوط به مردی ریش‌دار اشاره کرد که در نوع خود جالب توجه است.  ایموجی‌های جالب و البته متفاوت دیگر، چهره در میان ابر و همچنین چهره‌ای که درحال فوت کردن دود یا ابر است. با این حال، بخش زیادی از این ایموجی‌ها یا به عبارتی دقیق‌تر ۲۰۰ ایموجی از ۲۱۷ ایموجی به تن (میزان) رنگ پوست چهره برمی‌گردد به نحوی که تنوع زیادی را می‌توان در رنگ پوست ایموجی‌ها مشاهده کرد و دست کاربر را برای انتخاب بازتر می‌گذارد. گفته می‌شود این ایموجی‌ها از ژانویه تا اکتبر ۲۰۲۱ در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر