کد خبر 465041

گزارش یک موسسه تحقیقاتی نشان داد

افزایش حضور برندهای چینی در بازار وسایل جانبی الکترونیکی جهان

گزارش یک موسسه تحقیقاتی نشان داد که بازار جهانی وسایل الکترونیکی که قابل پوشیدن هستند شاهد افزایش حضور مارک های چینی در سه ماهه دوم سال سال ۲۰۲۰بوده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، گزارش یک موسسه تحقیقاتی نشان داد که بازار جهانی وسایل الکترونیکی که قابل پوشیدن هستند شاهد افزایش حضور مارک های چینی در سه ماهه دوم سال سال 2020 بوده است.

بر اساس گزارش موسسه تحقیقات بازار جهانی موسوم به "شرکت بین المللی داده ها"، شرکت فناوری آمریکایی اپل، شرکت فناوری چینی هواوی و شیائومی طی سه ماهه دوم در رأس این بازار جهانی بودند.

صادرات محصولات هوشمند پوشیدنی هوآوی با افزایش 58 درصدی به 10.9 میلیون واحد رسید که در مقایسه با سایر مارک ها بیشترین رشد سالانه را داشت. در حالی که محصولات شیائومی با رشد 13.5 درصدی به 10.1 میلیون رسیده است.

این محصولات الکترونیکی عمدتاً شامل هدفون و هندزفری، مچ بند و ساعت های هوشمند هستند. هدفون ها و هندزفری ها 60 درصد از کل این بازار را به خود اختصاص داده اند.

شرکت بین المللی داده ها که در سال 1964 تاسیس شد، یک ارائه دهنده جهانی اطلاعات بازار، خدمات مشاوره ای و رویدادهای فناوری اطلاعات، ارتباطات از راه دور و بازارهای فناوری مصرف کننده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری