کد خبر 463813

ثبت رکوردی جدید برای تعداد لایک در توییتر

توییتر اخیرا تایید کرد آخرین پست منتشر شده در حساب کاربری چادویک بوزمن، بازیگر آمریکایی بیشترین تعداد لایک برای یک پست را در تاریخ توییتر به نام خود ثبت کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنیای اقتصاد، این پست حاوی خبر مرگ چادویک بوزمن، بازیگر فیلم «پلنگ سیاه» یا همان «بلک پنتر» بود و توسط خانواده وی منتشر شد. طبق آنچه توسط توییتر اعلام شده، این پست تا بعد از ظهر روز ۲۹ آگوست توانست بالغ بر ۷/ ۷ میلیون لایک را از کاربران به خود اختصاص دهد و به این ترتیب، رکورد جدیدی را در تعداد لایک‌های یک پست ثبت کرد.

بوزمن در ۴۳ سالگی و بعد از چهار سال مبارزه با بیماری سرطان درگذشت. انتشار خبر مرگ وی، موجی از پیام‌های تسلیت و همدردی را از سوی نهادها و چهره‌های شناخته‌شده دنیا به‌دنبال داشت. از جمله پروژه‌های اخیر چادویک بوزمن که در نتفلیکس پخش شد، ‌می‌توان به Da ۵ Bloods به کارگردانی اسپایک لی اشاره کرد. بوزمن در فیلم Black Bottom اثر جورج سی. ولف نیز نقش‌آفرینی کرده که البته هنوز این فیلم پخش نشده است.

اگرچه این توییت رکورد جدیدی را در توییتر ثبت کرد، اما قطعا این شبکه اجتماعی تمایلی ندارد که این اتفاق با انتشار خبر فوت کسی همراه شود. توییت‌های قبلی که بیشترین تعداد لایک را داشتند، حاوی خبرهای خوبی بودند که از سوی افرادی همچون باراک اوباما، آریانا گرانده و... منتشر شده بودند. با این حال، ثبت رکوردی جدید با این تعداد لایک، نشان‌دهنده جامعه بالای کاربران توییتر است. این شبکه اجتماعی اکنون با رقبای بزرگی همچون اینستاگرام، تیک‌تاک، فیسبوک و... رقابت ‌می‌کند. اخیرا توییتر به لطف سیاست‌های روشن خود در مبارزه با انتشار پست‌ها و محتواهای غیرواقعی و گمراه‌کننده، صدای دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا را درآورده و برخی از پست‌های وی را حذف یا پنهان کرده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری