{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 413935

قیمت لایت کوین بزرگترین رقیب بیت کوین، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش فوربس، قیمت بیت کوین غروب روز گذشته در بازار بیت استمپ مستقر در لوکزامبورگ با ٢٠٠ دلار افزایش به ۹ هزار ۵۷۰ دلار رسید. به دنبال هشدارهای اخیر در خصوص کاهش قیمت این رمزارز پس از افزایش ٣٠ درصدی ابتدای سال ٢٠٢٠، این افزایش ۲۰۰ دلاری نیز چندان باثبات نخواهد بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایبنا، افزایش اخیر قیمت بیت کوین به همراه افزایش بهای طلا رخ داده است؛ اتفاقی که تشدید نگرانی ها پس از شیوع ویروس کرونا، سرمایه گذاران را به این سمت سوق داده است.

«مایک مک گلون» از موسسه بلومبرگ اینتلیجنس (شاخه ای از موسسه بلومبلرگ) در یادداشتی با اشاره به اینکه کاهش بیشتر نرخ برابری، برای بیت کوین اتفاق خوبی است، نوشت: افزایش تقاضا برای بیت کوین که در بحبوحه نگرانی های ناشی از ویروس کرونا و کاهش برابری ارزها، رخ داده، نشانه ای مبنی بر افزایش مقبولیت  رمزارز به عنوان جایگزینی بدون ریسک است.

«جاش رگر» تحلیل گر بیت کوین و رمز ارز در توییتر با مطرح کردن پرسش «تا کجا می خواهید با کاهش ارزش سهام ادامه دهید؟ »، توصیه کرد که تجار و سرمایه گذاران باید تا زمان کاهش قیمت بیت کوین به ۸ هزار دلار، تقاضاهای خود را کاهش دهند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    آخهاصلا ببین تو خبرت در خصوص لایت کوین چیزی نوشتی بجز عنوان خبر. اقلا مینوشتی چند بوده چند شده و یه تحلیل ساده میزدی

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری