کد خبر 396080

پاسخ وزیر بهداشت به درخواست دانشجویی درباره اتصال اینترنت

وزیر بهداشت در پاسخ به درخواست دانشجویان مبنی بر رساندن‌ درخواست آنها به دولت در زمینه اتصال اینترنت، گفت: اینترنت حتما مجددا وصل می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سعید نمکی امروز در اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ این را هم گفت که بنده امروز هم در هیات دولت درباره این موضوع صحبت کردم و پیشنهاد دادم و قرار شد در اسرع وقت اجرایی شود.

گفتنی است، پیش از این محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در گفت‌وگو با یک برنامه رادیویی، درباره قطعی اینترنت بین‌الملل در کشور تصریح کرد: به خاطر سوءاستفاده‌هایی که رخ داد، شورای امنیت کشور تشخیص داد محدودیت‌هایی در اینترنت بین‌الملل اعمال شود که به اپراتورها ابلاغ شد. البته خود شورای امنیت دغدغه مشکلات ناشی از این محدودیت‌ها را دارد و ما هم به طور مستمر گزارش شکایت‌های مردم و پیگیری‌های نمایندگان مجلس در این خصوص را به شورا منعکس می‌کنیم.

وی ادامه داد: من درباره وصل‌شدن دوباره اینترنت برآورد زمانی ندارم اما این امیدواری وجود دارد که هر چه سریع‌تر مشکلات برطرف شود و به نظر من صد در صد اینترنت به‌زودی وصل خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۴ ۰

  ما چه بدبختهایی هستیم که در سال 1398 2019 داریم از شماها میخوایم اینترنت ما رو وصل کنید! و چه حاکمانی هستید شما که ابزارتان یه کلیده! که میلیاردها هزینه کردین که درستش کنید تا ارتباط میلیونها میلیون مردم یه کشور رو با دنیا هر وقت خواستین قطع کنید، وای بر شما

  • کلانی
   ۱ ۱

   هر ظلمی پایانی داره، فعلا خوش میتازونن، ولی بالاخره اینا هم یه روز از اسب میوفتن.