فال ابجد روزانه دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد امروز ۳۰ آبان را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۳۰ آبان را می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: مقصود نیکی دارید و رزق و روزی فراوانی وارد زندگیتان می‌شود، اگر از چشم و نظر واهمه دارید دعای دفع چشم زخم با خود حمل کنید. مشورت با بزرگان را سرلوحه کارتان قرار دهید تا به عزت و سعادت برسید. زندگی به کامتان می‌شود اگر توکلتان بر خداوند باشد.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ‌‌ج ب ج

تعبیر: طالع خوبی دارید. اتفاقات خوب و خوشایندی در آینده برایتان رخ خواهد داد و زندگیتان را به نحو احسن خواهد ساخت،، بهتر است بد به دل خود راه ندهید به لطف خداوند به آرزوهای خود خواهید رسید و زندگی‌تان را از مشکلات و سختی‌ها خیلی زود رها می کنید، و به شادمانی نزدیک و نزدیک تر خواهید کرد.

 فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب آ ج

تعبیر: سعی کنید قدر لحظات خوب زندگی تان را بدانید تا بتوانید به آرامش و آسایش دست پیدا کنید و زندگیتان را به نحو احسن بسازید،، از غم و اندوه رهایی پیدا خواهید کرد و موفقیت را به دست می آورید،، در راز و نیاز با خداوند کاهلی نکنید که شما را به نابودی و شکست در زندگی تان می رساند.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب آ د

تعبیر: به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان می شود بهتر است؛ نگرانی ها را از خود دور کنید و بسوی آرامش و آسایش در حال حرکت باشید،، تا بتوانید به خود تغییر و تحولات اساسی بدهید و زندگی تان را به خوبی و خوشی بازسازی کنید.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: به خواسته و آرزوهای قلبیتان خواهید رسید و شادی و آرامش را در زندگی تان سرازیر خواهید کرد،، بهتر است؛ نگرانی به خود راه ندهید به زودی مشکلات شما از بین خواهد رفت و آینده تان به خوبی و خوشی ساخته خواهد شد سفری در پیش دارید که برایتان خوشایند بوده است.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ ج آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. در خود تغییر و تحولات اساسی به وجود بیاورید تا بتوانید زندگیتان را به آرامش و آسایش نزدیک کنید و خود را از غم و اندوه نجات دهید،، شخصی به شما حسادت می کند و می خواهد شما را به دام بیندازد مراقب خود باشید تا نابودی و شکست در شما به وجود نیاید.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ج ب ب

تعبیر: طالعت خوب است و خیر و برکت در زندگی تان سرازیر خواهد شد. موفقیت و سربلندی در زندگی تان به دست می آورید،، بهتر است نگران موضوعات کاری خود نباشید به زودی معاملات پرسود و منفعتی نصیبتان خواهد شد که شما را به مقامات بالا می رساند.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: اهداف نیکی دارید که به آنها دست پیدا میکنید و به خوشبختی و تندرستی می‌رسید. اگر از بیماری رنج می برید به زودی از آن خلاص خواهید شد. قصد انجام معاملاتی را دارید که برایتان زیانبار خواهد بود پس از آن صرف نظر کنید. به مراد دل می‌رسید و آرزوهایتان حاصل می‌شود.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: د ب ب

تعبیر: مشکلاتی دارید که به زودی از آنها خلاص میشوید و دیگران کمکتان می کنند تا به اهدافتان برسید. وسیله‌ای که مدتها پیش آن را از دست داده بودید پیدا می‌کنید و این قضیه برایتان بسیار شاد کننده خواهد بود. موفقیت هایی در پیش دارید که شما را به مال و سرمایه می‌رساند.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: د آ آ

تعبیر: اقبال نیکویی دارید و اگر همواره توکل تان به خداوند باشد هیچگاه دچار غم و اندوه نخواهید شد. زندگی تان دچار تغییراتی می شود که برای تان مثبت و خوب خواهد بود. اگر خبری ناخوشایند به دستتان رسید خویشتن دار باشید که انشالله همه چیز به خیر و خوشی برطرف خواهد شد.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر: فردی کمکتان می‌کند تا خودتان را از مشکلات مالی خلاص کنید و زندگیتان سر و سامان میابد. به زودی سفری در پیش دارید که شما را به شأن و منزلت می رساند. اگر قصد وصلت و ازدواجی را دارید بیشتر چشمانتان را باز کنید تا خدایی نکرده دچار اشتباه نشوید.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: اقبال خوبی دارید و اگر صبور باشید یک به یک مشکلاتتان برطرف میشود. برای رسیدن به مراد دل باید تلاش بیشتری به خرج دهید و ناامید نشوید. سفر کرده ای دارید که به زودی به جانبتان بازمی گردد و غم دوری پایان می یابد پس بی تابی نکنید.

 

منبع: tasvirezendegi
ارسال نظر