فال ابجد روزانه دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد امروز ۱۶ آبان را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۱۶ آبان را می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر : بخت و اقبال نیکویی در پیش رو دارید که برایتان موفقیت و سربلندی را در آینده به وجود می آورد و شما را به مقامات بالادر زندگی میرساند، بهتر است افکار منفی را از خود دور کنید به زودی از نظر مالی و پولی سود و درآمد فراوانی نصیبتان می‌شود و برای تان موفقیت را در زندگی به وجود می آورد.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ‌‌ج د ب

تعبیر : بخت و اقبال با شما یار نیست و اگر بخواهید به این امر اصرار ورزید متاسفانه دچار مشکل خواهید شد. شخصی قصد دارد تا شما را فریب دهد نباید به حرف هایش گوش فرا دهید زیرا ممکن است فریبش را بخورید. اگر مجبور شدید تا دست به معاملاتی بزنید حتماً حواستان را جمع کنید تا با افراد اشتباه شراکت نکنید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج آ‌ د

تعبیر : باید بسیار صبور باشید و سعی نکنید تا با عجله و شتاب خودتان را به اهدافتان برسانید چرا که در این صورت نتایج خوبی نصیبتان نخواهد شد. خداوند حواسش به شما هست پس به دلتان نگرانی راه ندهید و به مسیرتان ادامه دهید ان شاءلله که موفق می شوید.

بهترین دعای آشتی فوری با همسر ، جاری ، دوست و ..

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر : آرزوهایتان را میسر خواهید کرد و به زودی منفعت خوبی نصیبتان می‌شود. خداوند شما را امتحان میکند که اگر از آن سربلند بیرون بیایید سعادت اخروی و دنیوی را نصیب خود خواهید کرد. تحولاتی عمیق در زندگیتان رخ می دهد پس صبور باشید و از آنها به درستی استفاده کنید.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر : به مقصودتان می رسید و با شانسی که برایتان پدید می‌آید بهترین‌ها عایدتان می شود. سعی دارید تا وصلتی را آغاز کنید که به خیر و صلاحتان نیست پس از آن چشم پوشید و اجازه دهید تا فرد بهتری وارد زندگیتان شود. مشکلاتی با یکی از دوستانتان پدید می‌آید که باید با آرامش آن را برطرف کنید و پرخاشگری نکنید.فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ب ج ب

تعبیر : مقصود نیکی دارید و سرانجام به خواسته‌های خود می‌رسید. شخص سعی دارد تا شما را از حال و هوای غمگینتان در بیاورد به او اعتماد کنید و حرفهای دلتان را بزنید تا ان شاءلله از این مشکلات خلاص شوید. صلاحتان در آن است که از این عملی که در نظر دارید چشم بپوشید تا دچار دردسر نشوید.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: آ ج آ

تعبیر : به خواسته های تان می رسید اما باید صبور باشید و عجله و شتاب نکنید چرا که در این صورت مشکلاتتان افزون خواهد شد. به دنبال دعوا و مخاصمه هستید که این امر به ضررتان تمام خواهد شد و آبرویتان در خطر قرار خواهد گرفت. زنی بلند قامت با شما دشمنی می‌کند از او بر حذر باشید.فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر : به مقصود خود در زندگی خواهید رسید و موفقیت را در زندگیتان به دست می آورید بهتر است؛ ناامیدی را از خود دور کنید، اگر قصد انجام کار مهمی را دارید هر چه زودتر به انجام برسانید که برایتان موفقیت را در زندگی سرازیر می کند و شما را به مقامات بالا در زندگی می رساند.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر : طالعت نیک است. رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید به زودی مشکلات زندگی تان از بین می‌رود و موفقیت شامل حالتان می شود بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید از طرف اهل قلم سود و منافع بسیاری نصیبتان می‌شود، که شما را از مشکلات نجات می‌دهد و به سوی آرامش و آسایش راهی می کند.فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: آ ج د

تعبیر : شخصی در زندگی به شما دروغ بزرگی را می‌گوید که می‌خواهد برای تان مشکلات فراوانی به وجود بیاورد و شما را به نابودی و شکست در زندگی برساند، بهتر است خواستان را جمع کنید تا گول ظاهر اطرافیانتان را نخورد و مشکل بزرگی برای خود در زندگی ایجاد نکنید.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر : به زودی موفقیت شامل حالتان می شود و شما را به مقامات بالا و خوشبختی در زندگی می‌رساند، روزگار بر وفق مراد شماست بهتر است؛ برای خود صدقه بدهید از چشم زخم مردم در امان بمانید، بتوانید خیلی زود به سربلندی برسید و شادی و نشاط را در آینده به دست بیاورید.فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب ج ج

تعبیر : به زودی اتفاقات خوب و خوشایندی در زندگی برایتان رخ خواهد داد آینده‌ی خوب و روشنی در پیش رو دارید؛ از نظر پولی و مالی شخصی مورد حمایت شما قرار می گیرد تا بتوانید خوشبختی را در زندگی تان به دست بیاورید، به زودی ازدواجی در پیش رو خواهید داشت که شادمانی را نصیبتان میکند.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: tasvirezendegi
ارسال نظر