انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته تمدید شد

با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی «معدل کل دوره کاردانی» دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ تمدید شد.

انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته تمدید شد

به گزارش اقتصاد آنلاین، براین اساس و پیرو اطلاعیه منتشره در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۲۹ ثبت‌نام در رشته‌هایی که پذیرش آنها در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی «معدل کل دوره کاردانی» صورت می‌گیرد، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر و مساعدت با آن دسته از داوطلبانی که تا امروز برای ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، تا پایان روز سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۷ ادامه خواهد داشت.

داوطلبان ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اصلاحات مندرج در اطلاعیه‌های ۱۴۰۲/۵/۲۹ و ۱۴۰۲/۶/۱ به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کد رشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام نمایند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاً ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند تا تاریخ ۱۴۰۲/۶/۷ نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و کد رشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

ارسال نظر
ارسال نظر