ادارات این شهرستان ها فردا تعطیل شد

سرپرست مدیریت بحران استانداری چهارمحال وبختیاری گفت: با توجه به بارش برف و شرایط نامساعد جوی، فعالیت دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌ها، مؤسسات، شرکت‌های دولتی و بانک‌های شهرستان کوهرنگ به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی تعطیل اعلام شد.

ادارات این شهرستان ها فردا تعطیل شد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، خسروکیانی سه‌شنبه با اعلام این خبر افزود: با توجه به بارش‌های فعلی و شرایط نامساعد جوی، حسب موافقت استاندار، تمام ادارات، سازمان‌ها، نهادها، ارگانها و موسسات به استثنای ادارات خدمات رسان شهرستان‌های، شهرکرد، بن، سامان، کوهرنگ، اردل، کیار و فارسان فردا چهارشنبه ۱۲ بهمن ماه تعطیل اعلام شدند.

وی گفت: فعالیت ادارات، سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌ها و موسسات مشمول تعطیلی پنجشنبه به استثنایی ادارات خدمات رسان شهرستانهای لردگان، خانمیرزا، فلارد و بروجن از ساعت ۹ فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

کیانی از آماده باش تمام دستگاه‌های امدادی، خدماتی و انتظامی و پلیس راه، راهداری، شهرداری و دهیاری‌ها تا پایان هفته خبر داد و گفت: تمام مرخصی‌های این دستگاهای خدماتی و امدادی تا پایان هفته لغو شده است.

به گزارش ایرنا، بارش برف و باران در دهمین روز از بهمن ماه چهارمحال و بختیاری را فراگرفت و در برخی از نقاط این بارش‌ها به شکل باران گزارش شده و برای روزهای پیش رو تا پایان هفته ، هشدار سطح نارنجی در خصوص بارش‌ها صادر شده است.

سامانه بارشی فعال در استان موجب بروز رعد و برق در برخی نقاط و کولاک برف در گردنه‌ها و رخداد بهمن می‌شود از همین رو توصیه می‌شود نکات ایمنی در این مدت رعایت شود.

بارش‌ها به تناوب در ساعاتی از روز پنجشنبه و اوایل جمعه با شدت و ضعف ادامه خواهد داشت و برای اوایل هفته آینده کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

ارسال نظر
ارسال نظر