فال ابجد روزانه امروز چهارشنبه ۱۲ مرداد ماه ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه امروز چهارشنبه ۱۲ مرداد ماه ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند. فال ابجد امروز ۱۲ مرداد را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۱۲ مرداد را می توانید در این قسمت بخوانید.

فـال ابجد امروز ۱۲ مرداد متولدین فروردین

حروف ابجد فال شما : د ب آ

روزهای خوبی در پیش داری. دلتنگی و تشویش را از خودت دور کن. امور بر وفق مراد تو خواهد شد. اگر چیزی را از خدا طلب کردی به آن می رسی. اگر قصد سفر و یا انجام معامله ای داری، آن را انجام بده برایت سودبخش است.

فـال ابجد امروز ۱۲ مرداد متولدین اردیبهشت

حروف ابجد فال شما : ج ج ج

آینده ی خوبی در انتظار توست. اگر کمی همت کنی، زندگی خوبی خواهی داشت. راه موفقیت برای تو باز است. اگر نیاز به کمک و یا حمایت کسی پیدا کنی به آن پاسخ خواهد گفت. ترفند بد خواهان را پشت سر میگذاری و به مراد و خواسته ات میرسی. در همه ی امور به خدا توکل کن.

موفقیت

فـال ابجد امروز ۱۲ مرداد متولدین خرداد

حروف ابجد فال شما : د ب د

طالع خوبی داری و به خواسته ات میرسی و روزی حلال به دستت میرسد قدرش را بدان. سعی کن به کسی خیانت نکنی چون صدمه ی بزرگی خواهی خورد. اگر قصد سفر دوری داری، از آن منصرف شو زیرا به رنج و زحمت خواهی افتاد. و از کار و تلاش غفلت مکن تا به مقصود برسی انشا الله.

فـال ابجد امروز ۱۲ مرداد متولدین تیر

حروف ابجد فال شما : ج ب ج

طالع روشن و عالی داری و این روزها آرزویت برآورده میشود. از دعا غافل نشو و نمازت را برپا دار ، خبر خوشی دریافت میکنی و به شادی و نشاط میرسی. زنی بلند قد و باریک اندام و گندمگون با تو خصومت میکند مراقب خودت باش. از پول و درآمد حرام پرهیز کن. آینده خوبی در پیش داری. با دوستان و آشنایان به نیکی رفتار کن و اگر قصد ازدواج یا معامله ای داری به آن عمل کن با موفقیت همراه خواهد بود.فـال ابجد امروز ۱۲ مرداد متولدین مرداد

حروف ابجد فال شما : ب د ب

به زودی از  بسیاری ازمشکلات و گرفتاری ها رها میشوی. منتظر دست خیر دیگران نباش و خودت همت کن. گمشده ای را پیدا میکنی. اگر با کسی مشکلی داری عاقبت به نفع تو تمام میشود. به زودی گشایش و توفیقی نصیب تو میشود و در کارهایت موفق خواهی بود.

فـال ابجد امروز ۱۲ مرداد متولدین شهریور

آنچه را که از خدا طلب کنی به آن میرسی اما تو نیز باید به عهد خود پایبند باشی و خلاف وعده عمل نکنی. اگر فکر و ذهنت را یکی کنی و در امور به خدا توکل کنی به مرادت میرسی. یک نفر که به تو نزدیکست غیبت تو را میکند تو به آن بی اعتنا شو و به کار خود مشغول باش، به زودی به خواسته ات میرسی انشا الله .

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

فـال ابجد امروز ۱۲ مرداد متولدین مهر

حروف ابجد فال شما : ب ب ج

این نیتی که داری هیچ نفعی برایت ندارد. بهتر است از این خواسته دست برداری. از کارهای بد و حرام پرهیز کن و به حلال قناعت کن. در کارت گشایش خوبی پیدا خواهد شد اگر مراقب افکار و نیاتت باشی. در زندگی صبر پیشه کن و به خداوند امیدوار باش.

فـال ابجد امروز ۱۲ مرداد متولدین آبان

حروف ابجد فال شما : ب ج ج

به همسر و فرزندانت توجه بیشتری کن ، مواظب مال و سلامتی ات باش .از طرف یکی از خویشان و آشنایان کمکی دریافت میکنی و مورد حمایت او قرار میگیری.

انگیزه شادی خوشبختی

فـال ابجد امروز ۱۲ مرداد متولدین آذر

حروف ابجد فال شما : ب ب ب

نیت خوبی کرده ای طالعت با تو یار است و به توفیق و نشاط می رسی. شکر خدا را در همه وقت به جا بیاور اگر قصد ازدواج و یا معامله ای داری و یا قصد شراکت و سرمایه گذاری داری بخت با تو یار است، به شرط انکه خود نیز همت کنی. اگر با کسی در گیر هستی عاقبت به نفع تو خاتمه می یابد.

فـال ابجد امروز ۱۲ مرداد متولدین دی

حروف ابجد فال شما : ج ج د

طالعت خوب نیست اما به زودی نحوست طالعت و سختی زمانه بر طرف میشود و به مقصود دلخواه خود خواهی رسید. از چیزی در تشویش و رنج هستی بزودی تشویشت بر طرف میشود. کسی در فکر  آسیب و صدمه زدن به شماست به خدا توکل کن تا حیله و مکرش برطرف شود. رازت را به هر کسی که رسیدی نگو و در عبادات و نماز کاهلی نکن.فـال ابجد امروز ۱۲ مرداد متولدین بهمن

حروف ابجد فال شما : ب د ج

به زودی مشکلات و غصهایت برطرف میشود اما نباید از کسی توقع نفع ، خیر و راحتی داشته باشی. چیزی را از دست داده ای که به زودی دوباره می توانی آن را به دست  آوری. اگر با کسی دعوا و مخاصمه داری عاقبت به نفع تو تمام می شود. اگر چنین قصدی را اکنون دارید چند روزی صبر کنید و سپس به آن اقدام کنید. به زودی گشایش و توفیقی نصیب تو می شود و کارت بالا می گیرد.

فـال ابجد امروز ۱۲ مرداد متولدین اسفند

حروف ابجد فال شما : ج د ب

در این روزها  طالعت مناسب نیست. بهتر است از عزم و نیت خود که داری منصرف شوی. کسی قصد گول دادن تو را دارد مراقب باش فریب او را نخوری. نمی توانی همه را دوست خود بدانی برخی مردم افکار فتنه انگیز دارند.

اگر کسی به تو نصیحت کرد آن را بپذیر تا از آسیب درو بمانی. اگر قصد انجام کاری داری چند روزی صبر کن تا شرایط بهتر شود.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: avalfars
ارسال نظر

 • عبدالبشیر
  ۰ ۰

  زندگی چطور میشه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بسیار عالی بود 👌🏽👌🏽 سپاسگزارم

 • حمید
  ۰ ۰

  خیلی هم عالی تشکر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خیلی خوب بود

 • ....
  ۰ ۰

  دمتون گرم همه چی درسته

 • جان
  ۰ ۰

  خوب عالی اگه راست گفته باشد که انشاالله حقیقت میابد خداراشکر کرده ومیکنم

 • امین
  ۲ ۰

  سلام یک بار دیگر همه گفتم گویا توجه نکردید فالها شما همه شبیه هم هستند یک روز همه را میگوید روزگار بر وفق مراد هست همه چیز خوب هست بزودی ثروت بدست میاوری مسافرت میروی وغیر یک روز همه بر عکسش همه ماها را میگویی طالع شما خوب نیست دشمن داری ادم بدی سر راه شما هست ولی بزودی برطرف میشود مگر میشود همه مثل هم یا نزدیک به هم طالع انها رقم خورد

آخرین خبر ها