به متولدین هر ماه، چه رنگ لاک ناخنی میاد؟

هر رنگی انرژی خاص خودش را دارد و به قدری قوی است که می‌تواند به انرژی‌های اطرافمان نفوذ کند.

به متولدین هر ماه، چه رنگ لاک ناخنی میاد؟

به گزارش اقتصاد آنلاین،اگر می‌خواهید بدانید رنگ شانس ماه تولدتان چیست و چه رنگ لاک هایی باعث می شود روحیه بهتری پیدا کنید مطلب زیر را بخوانید:

متولدین فروردین: سرخ

رنگ سرخ سبب شده تا متولدین فروردین به دفعات عصبانی شوند ولی به محض آن که شراره های خشم خاموش شد به سرعت تبدیل به آدم هایی شاد و بانشاط می شوند. متولدین فروردین افرادی آرمانگرا٬ مصمم و با اراده هستند و از احساسات گرایی خوششان نمی آید. هیچ کس نمی تواند مثل آنها قاطع و خشن باشد ولی در این حال کمتر کسی معصومیت و عاطفه آنها را دارد. 

لاک قرمز

آنها هرگز تحمل شکست را ندارند وبه گونه ای افراطی راجع به نتیجه نهایی هر چیز٬ از عشق گرفته تا مسابقه فوتبال٬ بسیار خوشبین هستند. آنها جنگجویان خوبی هستند و با مغز خود خیلی ماهرانه می جنگند. مخالفت دیگران و موانع و مشکلات برای آنها سرگرمی و مایه نشاط است و از آن لذت می برند. آنها هیچگاه منتظر موفقیت نمی نشینند بلکه با شتاب به سوی آن مید روند و به همین علت کمتر به دیگران وابسته اند.

در این زمینه بخوانید؛

10 اشتباهات رایج که هنگام لاک زدن مرتکب می شویم

کدوم مدل ناخن به دستم میاد؟

متولدین اردیبهشت: صورتی

متولدین اردیبهشت خیلی به ندرت نگران می شود. هنگامی که کارها مطابق خواست او انجام نمی گیرد٬ اخم می کند اما عصبانی نمی شود! خویشتن داری و صبر از صفات ذاتی رنگ درونی اوست و به مدد همین خصوصیات کارهای خود را خیلی راحت انجام می دهد و چیزی نمی تواند مانع او شود. وفاداری و صداقت نسبت به خانواده و دوستان از صفات بارز اوست. همچنین به شجاعت و دلاوری او باید مدال طلا داد چرا که هیچکس مثل او نمی تواند این همه از خود مقاومت نشان دهد. ممکن است سمج و لجوج باشد ولی بردباری او مثال زدنی است.

متولدین خرداد: نقره ای

رنگ درونی متولدین خرداد آنها را به افرادی دلسوز٬ مهربان ٬ خونگرم و صادق تبدیل ساخته که حرکاتی سریع تر از بقیه ولی دلپذیر دارند. متولدین خرداد از کارهای یکنواخت و تکراری بدشان می آید و به همین علت کارهای روزانه باعث می شود که فکر کنند همچون پرنده ای در قفس اسیر شده اند. این افراد ذاتا بی قرار هستند و همواره در پی هیجان و تغییر و تنوع هستند و اگر در یک جا ثابت بمانند افسرده می شوند. آنها با مهارت های ذاتی خویش چنان در ذهن مخاطب طوفان به راه می اندازند که هیچ کس متوجه تغییر مسیر ذهن نمی شود و اینگونه است که می توانند به اسکیموها یخ بفروشند و به افراد بدبین رویا !

متولدین تیر : خاکستری

تیرگی رنگ درونی متولد تیر سبب می شود که گاهی اوقات بداخلاق شود. چنانچه از کسی ساعت را پرسیدید و با اخم جواب داد٬ یا در سر میز غذا از کسی نمکدان خواستید و با عصبانیت به شما پرخاش کرد احتمالا او یک متولد تیر است که دوباره دچار بدخلقی شده و از زمین و زمان بیزار است. در این حالت فکر نکنید که از دست شما عصبانی است بلکه او از دنیا ناامید شده است . این حالت او موقتی و گذراست و فورا به همان آدم دلنشین همیشگی تبدیل می شود. متولد تیر همچنین قوه تخیل پرقدرت خود را به خوبی تحت کنترل دارد و تمام حالات درونی خود و دیگران را فورا دریافت کرده و در حافظه قوی خود ثبت می کند.

متولدین مرداد: طلایی

رنگ درونی متولدین مرداد غروری شاهانه به او بخشیده به طوری که همیشه می تواند میزبان باشکوهی باشد. اوبه سختی می تواند حس برتری جویی خود بر دیگران کنترل کند و همواره رفتاری فخر فروشانه دارد او برعکس متولدین فرودین که اغلب سعی می کند از یک چاه خشک آب بیرون بکشد٬ انرژی خود را بیهوده تلف نمی کند و از همین رو یک سازمان دهند خوب است و به راحتی می تواند وظایف و اعمال خود را سامان دهد . هر گاه که از خودنمایی دست می کشد دستوراتی که صادر می کند بسیار موثر هستند .

متولدین شهریور : نارنجی

نخستین موضوعی که در مورد متولدین شهریور جلب توجه می کند آن است که وی طوری رفتار می کند که انگار مسأله مهمی درذهن خود دارد و او در تلاش است که آن را حل کند. یا گاهی اوقات احساس مبهمی به شما دست می دهد که انگار او از چیزی نگران است. این احتمال واقعاُ وجود دارد زیرا نگرانی برای او کاملاً طبیعی است و لبخند دلپذیر او همیشه مشکلات بزرگ او را مخفی می کند. این انسان کمال گرا را نمی توانید در محافل اجتماعی پیدا کنید. احتمال اینکه تا دیروقت شب در محیط کار او را بیابید بسیار بیشتر از آن است که در میهمانی او را ببینید!

متولدین مهر : آبی

رنگ آبی آسمانی فطرتی هنری به او بخشیده که از نور و موسیقی ملایم به شدت لذت می برد. تأثیر آرامش و هماهنگی بر سلامتی متولد مهر معجزه آساست. هنگامی که در بستر بیماری می افتد قرار گرفتن در محیط عاطفی و خواندن کتاب های دلپذیر تأثیر فوق العاده ای بر سرعت بهبود او خواهد گذاشت. متولد مهر در هنگام گفتگو با دیگران ابتدا تاجایی که می تواند وراجی می کند و بعد مشتاقانه به حرف های طرف مقابل خود گوش می دهد٬ در دعواهای دیگران همیشه نقش میانجی را بر عهده می گیرد و واضاع را آرام می کند و صلح و صفا برقرار می سازد.

متولدین آبان : سفید

چنانچه از یک متولد آبان بپرسید که می تواند به شما کمک کند یا نه٬ به سادگی می گوید: ((بله )) یا ((نه))! بنابراین اگر آدم احساس و زودرنجی هستید از او در هیچ موردی نظر خواهی نکنید زیرا او هر حقیقتی را رک و راست و بی رحمانه بر زبان می راند. درپاسخ هم می گوید که شما پرسیدید و او جواب داد. متولد آبان اصلاً اهل تملق گویی و دروغ بافی نیست یعنی منش خود را بالاتر از آن می داند که دست به چنین کاری بزند. بنابراین اگر شما در موردی تعریف کرد یقین داشته باشید که از صمیم قلب گفته و ارزش آن را بدانید.

متولدین آذر: بنفش

متولدین آذر اغلب اوقات شاد و خونگرم هستند. ولی هنگامی که از صمیمیت فطری آنها سوء استفاده شود آنگاه از کوره در می روند. عصیان علیه صاحبان قدرت و قوانین و مقررات دست و پاگیر در میان متولدین آذر شایع است. او هرگز از دعوا و در گیری فرار نمی کند و از کسی کمک نمی خواهد. همچنین متولدین آذر هرگز تحمل این را ندارد که کسی آنها را به نادرستی و عدم صداقت متهم کند. یک اتهام غیر منصفانه و بیجا ممکن است خشم آنها را شعله ور کند٬ پس در نحوه بیان کلمات با متولدین آذر خوب دقت کنید چرا که آنها اول دست به عمل می زنند و بعد به عواقب آن می اندیشند !

متولدین دی: قهوه ای

رنگ قهوه ای٬ عملگرایی متولد دی را نشان می دهد. او برای حکمرانی اصلاً احتیاج ندارد که به خودنمایی بپردازد و ترجیح می دهد که دیگران جلو باشند و او قدرت پشت صحنه بماند. البته گاهی متولد دی از یاد می برد که بلند پروازی و جاه طلبی خود را مخفی نماید و تا موقعی که رئیس گروه نشود٬ دست به کار نمی زند. به یاد داشته باشید که متولد دی همیشه به گونه ای رفتار می کند که تصور می کنید که مانند پر نرم و بی آزار است اما در حقیقیت مانند میخ محکم و کوبنده است .

متولدین بهمن: زرد

متولدین بهمن ترکیبی از خونسردی٬ عملگرایی و بی ثباتی هستند و به نظر می رسد که با افراد همدلی دارند و فقط با چند کلمه صحبت می توانند اضطراب آنها را کاهش داده و آرامشان کنند. این توانایی آنها احتمالاً به خاطر سیستم عصبی قوی و پرتوان آنهاست. متولدین بهمن معمولاً در انزوای خواصی فرو می روند و مردم معمولاً به درستی آنها را درک نمی کنند زیرا به خوبی نمی توانند با دنیای خیالی و آرمانی آنها ارتباط برقرار کنند. متولدین بهمن علیرغم آنکه دوستان زیادی در اطراف خود دارند ولی دوستان صمیمی و نزدیک چندانی ندارند .

متولدین اسفند: سبز

رنگ بخشنده فطرت آنها سبب شده تا اصولاً عاری از هر نوع حرص و طمع باشند. سرشت دلپذیر٬ جذاب و در عین حال تنبل متولدین اسفند شما را تحت تأثیر قرار می دهد. او نسبت به همه قید و بندهایی که محدود کننده هستند بی اعتناست به شرط آنکه آزادی خیال پردازی را از او نگیرند و بتواند بنا به خواست خود زندگی کند. او همچنین در مقابل توهین ها٬ تهمت ها و نظرات دیگران نیز بی تفاوت است٬ بنابراین خیلی به ندرت ممکن است عکس العمل شدیدی از او ببینید. البته فکر نکنید که کلاً آدمی بی خیال است زمانی که احساساتش جریحه دار شود با زیرکی خاص خود به نیش و کنایه می پردازد و طرف مقابل را مورد ریشخند و استهزاء قرار می دهد.

منبع: بیتوته
ارسال نظر

 • سارا
  ۱۴ ۱۶

  من متسفانه لاک سفید ندارم بزنم
  بعدشم من متولد آذر هستم بنفش ندارم بزنم
  مثلا باید بگه که هرلاکی تو خونه بزنیم

  • ناشناس
   ۴۸ ۱۱

   آخه اینا از کجا می‌دونن تو چه رنگ لاکی داری اخه؟😂😂😂

  • Vida
   ۱۷ ۹

   من فروردینی هستم رنگ مورد علاقم که به نظر خودم بهم میاد سبز هست ولی سرخ هم قشنگه بعدشم اونها از کجا بدونن چه رنگ هایی شماها دارید

 • زهرا
  ۱۶ ۱۱

  واقعا اینو راست میگهههههه من با اینکه دوستای زیادی دارم😍 ولی هیچکدومشون بهم نزدیک نیستند😭 البته بعد اصفهان بلاخره برای اولین بار میخواد مامانم دعوتشون کنه 🥺❤️✨

 • دلوین
  ۱۶ ۱۲

  آره والا

 • عشقک
  ۱۷ ۱۹

  دروغ بود 🤐

 • ثنا
  ۱۴ ۱۰

  با اینکه دوست داشتم بنفش یا آبی باشه ولی سرخ هم خوبه

 • طوافی
  ۱۴ ۱۲

  مطلبتون عالی بود عاااالی

 • آیدا
  ۱۳ ۱۷

  من آبانی ام

  • ملی
   ۲ ۱

   منم همینطور

 • Mahdis
  ۱۹ ۱۸

  من مردادی هستم.....طلایی. ولی استقلالی هستم اگه آبی هم بود خوب بود

 • نرگس
  ۱۰ ۳۶

  اصلا چیزی که در مورد متولد تیر گفته اشتباهه رنگ خاکستری هم خیلی زشته

  • کیاناز
   ۲۲ ۹

   نه خیر خاکستری خیلی هم قشنگه من از حرف نرگس خوشم نیومد

  • ناشناس
   ۱۲ ۹

   من
   تیر ماهی همچیو درست گفت تازه خاکستری خیلی نازه ولی دلیل نمیشه میشه اون رنگی بزنم

 • خوشتیپ
  ۱۵ ۱۱

  نه من سبز بهم نمیاد ابی دوست دارم😕🥺

 • سحر
  ۱۸ ۱۲

  چرا ابانی ها باید سفید بزنم من الان قرمز می زنم سفید ندارنم

  • من
   ۱۲ ۱۳

   من دوس داشتم سیاه باشه ولی سیاه اینجا نیست خوب من قهوای ندارم پس میرم سیاه میزنم😎

 • fateme
  ۱۰ ۸

  من قرمز دوست دارم تازه هرکی خودش هر لاکی دوس داره میتونه بزنه نه اینکه نظر اینا رو گوش بده راستی من آذر ماهی هستم

 • ک
  ۹ ۱۰

  من مشکی دوس دارم باو

 • شکیبا
  ۱۰ ۶

  درست بود

 • ناشناس
  ۴ ۱۰

  خیلی قشنگه

 • مائده
  ۹ ۹

  من رنگ بنفش دوس ندارم صورتی قشنگتره

 • BTS
  ۱۳ ۷

  هورااااااا صورتی دوس دارممممم

 • کاربر
  ۸ ۳

  سلام، بله دقیقا من همین رنگ رو از دوران دبستان، راهنمایی و دوره های بالاتر استفاده می کنم و خیلی هم این رنگ رو دوست دارم.

  • .....
   ۴ ۴

   اون اسکلی که میگه چرا تو دی ماهی ها نوشته قهوه ای خب عقل کل آخه Q-200 اون از کجا رنگ مورد علاقه تورو بدونه چه اسکلایی اینجا نظر دادن

 • ...
  ۵ ۱۷

  😐از زندگی ناامید شدم اخه بنفش 😑 خدااا بنفش

 • V
  ۹ ۶

  چه جالب رنگ مورد علاقه من صورتی هست

 • سو هستم‌ :)
  ۹ ۴

  من رنگ مورد علاقه ام مشکی هست اما چرا تو دی ماهی ها نوشته قهوه ای

 • ناشناس
  ۱ ۱۱

  اردیبهشت : آبی
  اینو هیچوقت یادت نره

  • 💖طلایی💖
   ۰ ۰

   من هم مردادی ام 9 مرداد
   منم عاشق طلایی ام

 • زهرا
  ۴ ۵

  خیلی تعصیر گذار بود

 • الینا
  ۶ ۶

  آخه تو از کجا می دونی؟
  من متولد تیرم اما خاکستری دوست ندارم و اصلا بعضی وقتا حالم بد و تلخ نیست🤣🤣😂😂🤘🏻

 • ناشناس
  ۴ ۷

  مزخرف

 • نگار
  ۵ ۸

  راست گفت در مورد من من شهریوری هستم ولی من رنگ نارنجی رو اثلا دوست ندارم و ازش متنفرم

 • zahra
  ۶ ۶

  من دی ماهی ام

  • ناشناس
   ۰ ۰

   لایک داری منم همین طور

 • ناشناس
  ۶ ۴

  منم اذرم باحال بود ولی مزخرف

 • آرزو
  ۵ ۳

  جالب نبود

 • غزل مساعدی
  ۴ ۵

  سلام من آذری هستم

 • تورو سَنَنَ
  ۷ ۳

  نه ندارم 😐
  اما چیزی که زیرش نوشته درسته

 • ارمے
  ۴ ۴

  اوم من اصلا رنگ قرمز دوست ندارم و اینکه اصلا هم به ناخون هام نمیاد لاک سفید و بنفش و مشکی و آبی خیلی به ناخون هام میان

 • M
  ۶ ۶

  اصلا خوشگل نیست

 • یگانه
  ۸ ۸

  من مهر ماهی هستم.استقلالی و عاشق رنگ آبی.ولی ابی به دستم نمیاد🥲💙

 • ناشناس
  ۶ ۱۱

  چقد درس بود

 • ناشناس
  ۲۲ ۱

  خداوکیلی چه ربطی داره به متولد هر ماه چه رنگ ناخنی میاد بردار هرکدوم عشقته بمال دیگه 😐

 • ناشناس
  ۹ ۶

  بقولش تو از کجا میدونی چه رنگی به ناخنا ما میاد
  من شهریوری هستم اگا نارنجی رو دوست ندارم اما کلی لاک دارم من بیشتر لاک های تیره به ناخنام میاد

 • نفس
  ۷ ۷

  خیلی مزخرف و مسخره بود و دروغ بود

 • صنم
  ۷ ۳

  من فقط قرمزرودستم میاد😭من لاک سبزدوست دارم😭

 • ناشناس
  ۴ ۶

  لاک و رژ قرمز و قهوه ای تیره و بنفش به همه میاد بقیه رنگها هم برا اینکه با لباس ست بشن خوبن

 • محدثم
  ۹ ۴

  اصلا از لاک قهوه ای خوشم نمیاد و ندارمم رنگشو😐

 • ...
  ۹ ۶

  اسفند زده سبز ولی همه میگن بهت آبی میاد
  .

 • مرینت
  ۳ ۹

  ابان بهش قرمز میادددددددددد

 • ۰۰۰
  ۴ ۷

  من آذر ماهی هستم ولی اصلا رنگ بنفش به دستم نمیاد مشکی و قرمز به دستم میاد😅

 • ©
  ۹ ۲

  من دی ماهی ام اما از رنگ قهوه ای بدم میاد رنگ آبی و +شکی و دوس دارم

 • ژینا
  ۱۰ ۴

  زرد چه ربطی به بهمن داره :/

  • LISA
   ۲ ۱

   من رنگ سرخ رو دوست ندارم لاک زرد و سفید و رنگهای روشن بیشتر به دستم میاد الانم لاک زرد زدم خیلی به دستم میاد:/

 • B
  ۹ ۳

  من از رنگ قهوه ای خوشم نمیاد و دی ماهی هستم

  • هلن
   ۳ ۳

   من لاک قهوه‌ای دارم ولی اصلا بهم نمیاد به جوز لاک قهوه‌ای هر رنگی بهم میاد

 • سمیه
  ۳ ۵

  ناخن

 • ستاره
  ۴ ۶

  ا

  • فدات
   ۱ ۱

   فدات

 • مرساده
  ۱ ۱

  من مهر ماهی ام

 • ناشناس
  ۰ ۲

  خیلی خوبه ناخون ها

 • ناشناس
  ۲ ۱

  به من سرخ نمیاد به من طلایی و خاکستری و بنفش میاد

 • 🖕🏻
  ۱ ۲

  ابانیا عاشق ابي پاستلی ان

 • زهرا غلامی
  ۲ ۱

  دروغه من حالم از لاک آبی بهم میخوره

 • مینا
  ۱ ۱

  خودشه😉

 • ناشناس
  ۱ ۱

  من نارنجی‌‌‌ نمیخوام

 • آرام محمدی نژاد
  ۰ ۴

  سلام من آرام تیر ماهی هستم ولی لاک خاکستری ندارم بعد رنگ خاکستری هم دوست ندارم و پرسپولیسی هستم اگه سرخ بود خوب بود

 • دخی سرخ دل
  ۱ ۰

  من پرسپولیسیم دوست داشتم سرخ بود ولی حالا بنفشم خوبه

 • کانال ♡کیوتا♡
  ۳ ۰

  راستع به من سفید میاد ولی بنفش و مشکی هم میاد

 • ناشناس
  ۱ ۰

  من مائده ام چرا اخه باید نارنجی بزنم
  از نارنجی متنفرم

 • ابانی
  ۱ ۰

  من ابانیم و متن درسته اما رنگ لاک کاملا غلطه و تظاد چیزیه ک روانشناسایه دیگه میگن درواقع این خصوصیاتی ک درباره ابان گفتی به رنگ مشکی میخوره و همه سایت ها هم رنگ مشکی رو ب ابان دادن

 • Fat me
  ۲ ۰

  واقعا راست میگه من عاشقه رنگ ابی خودشم تو خونه رنگ لاک ابی دارم

 • مهسا
  ۰ ۱

  من سفیدم

 • Negin
  ۰ ۱

  من اذریم و خیلی حقیقت بود😐💋

 • ماه
  ۰ ۱

  😅😐

 • ناشناس
  ۱ ۱

  عالی بود

 • النا
  ۰ ۱

  لاک ژل

 • فاطمه
  ۲ ۱

  بد

 • نفستون
  ۲ ۰

  من اسفندی هستم ولی خیلی از رنگ سبز بدم میاد😫😫

 • P
  ۱ ۰

  خیلی جالب بود خارج از رنگ ها ویژگی هامو هم درست گفته بود من آذر ماهی هستم و عاشق رنگ بنفش ام و خیلی هم بهم میاد ولی بیشتر از گفتن خصوصیات متولدین هر ماه لذت بردم و نسبتا با افرادی که میشناختم مطابقت داشت

 • زری
  ۴ ۱

  اصلا از نارنجا خوشم نمیاد

 • رها
  ۴ ۱

  من مردادی هستم ولی بیشتر سیاه دوست دارم
  هر رنگی زده باشه به حر ماه دلیل نمیشه حتما اون رنگو بزنس
  رنگی که دلت میخواد بزن 😌🤭

 • عاطفه
  ۰ ۰

  عاطفه احمدی

 • آتنا
  ۱ ۱

  وا من شهریوریم قرمز دوست داشتم❤ ولی شانسم نارنجیه❤️‍🩹🤕

 • غزل
  ۰ ۰

  ۱۲۳

 • Raha
  ۴ ۱

  یا خدااااا قهوه ای😐 کاش لااقل سفید یا سیاه بود🖕🏿😂

 • .....
  ۰ ۲

  من اذری ام ولی رنگ بنفش اصلا به دستام نمیاد بنضرم اذر باید مشکی میبود

 • ناشناس
  ۰ ۰

  من شهریوریم و تمامی آن خوصیات جز اخری دارم

 • سانیا
  ۱ ۱

  اینا چطور میدم نن هر فصلی لاک مخصوص خودشوداره

 • نمیگم
  ۲ ۰

  همش دروغه تیر ماهی ها خیلی هم خوبن و اصلا قوه تخیل ندارند

 • محیا
  ۰ ۰

  من مهر ماهی هستم و خوش بختانه رنگ آبی به من میاد

 • ملینا
  ۰ ۰

  من متولد مهر هستم ولی رنگ قرمز بیشتر به دستم میاد

 • مائده تیچر
  ۱ ۰

  برا بهمن ماهی رنگ جیگری رنگ‌ رو بکنبد

 • ثنا
  ۱ ۱

  ببخشید این لاک ها رو از کجا باید خرید سپاس🙏

 • خوشگل
  ۱ ۲

  من شهریوری هستم و خیلی رنگ نارنجی رو دوست دارم

 • بنده خدا
  ۱ ۱

  من بهمنم از زرد متنفرم

 • نگار
  ۲ ۰

  آذر بنفش خیلی قشنگه

 • مهتاب هادی زاده
  ۳ ۰

  من اصلا از لاک متنفرم 😬حالا فک کن سفید بزنم😪

 • ناشناس
  ۱ ۰

  به نظرم دروغ 😁😁😁😁

 • ناشناس
  ۲ ۰

  من متولد دی ماه هستم اما از رنگ قهوه‌ای بدم میاد من رنگ مورد علاقه ام بنفش هستش 🟣

 • پرنسس غمگین
  ۲ ۰

  من شهریوریم اما رنگ مورد علاقه من فقط سیاه است و رنگ روشن تنفر

 • کایرا
  ۰ ۱

  من سبز دوس ندارم و زرد مورد علاقمه

 • Nwsii
  ۳ ۰

  بابا نگفته چ رنگی دوس دارید یا چ رنگ لاکی تو خونه دارید گفته این رنگا ب این ماه های تولد میخوره نباید ک حتما بزنید یا داشته باشید اه

 • Maedeh
  ۰ ۰

  تیرماهی ام
  خاکستری و توسی خیلی قشنگه ب دستمم میاد ولی سرخ و بیشتر دوس دارم❤🍓

 • نیایش بیرانوند
  ۱ ۰

  من اسفند ماهیم و خواهرم دی ماهی

 • Sam
  ۰ ۰

  من کاری به رنگ لاک ندارم ،من آدری ام و فقط میدون که خصوصیاتم رو عالی توضیح داده 👌👌👌😄😄😄

 • ATO
  ۰ ۰

  من مردادیم طلاییم خیلی رنگ خوشگلیه مخصوصا اکلیل دارش

 • Taherian
  ۰ ۰

  واقعا عجب خبر درجه یکی گذاشتین دو روز دیگه همین مزخرفات هم مثل شلوار پاره مد می شه🙄🙄🙄😂😂

 • ناشناس
  ۱ ۰

  خیلی هم اشتباه میکنین من دی هستم ولی قهوه ای رو دوست ندارم

 • ناشناس
  ۱ ۱

  من اصن لاک نمیزنم😐😂

 • Betty
  ۱ ۰

  من آبانی هستم و از رنگ سفید متنفرم
  نمیدونم این مسخره بازیا رو از کجا در میارن

 • آنیس
  ۰ ۰

  خاکستری خیلیم خوب

 • تورو سننه
  ۰ ۰

  با افتخار قهوه ای😂

 • ناهید جون
  ۰ ۰

  من‌نارنجی اصلا خوشم نمیاد بیشتر از رنگهای تیر استفاده میکنم 😔من شهریوریم

 • بدون نام
  ۱ ۰

  چرا هر جا نگاه میکنم اردیبهشتی ها رو بد میدونین و بقیه ی ماه ها رو خوب چچه گناهی کرون بدبختا

 • سعیده
  ۱ ۰

  من فروردینی هستم کلا رنگ قرمز رو دوست دارم،هم لاکش رو دارم هم لباسام قرمزن.

 • کوثر
  ۱ ۰

  من آذری ام اما لاک قرمز بیشتر به ناخنام میاد مخصوصا قرمز ِروشن
  و اینکه اصلا از بنفش خوشم نمیاد🤢
  اون پایین هم که درمورد آذرماهی ها توضیح داده تقریبا راست گفته من اصلا و به هیچ وجه ازکسی کمک نمیگیرم

 • اذری
  ۲ ۰

  ی چی بگم این دروغه

 • ...
  ۱ ۰

  خیلی مسحره است

 • دوست شما
  ۲ ۰

  هشدار هشدار این
  سایت تلفن همراه شما را هک میکند

 • ..
  ۰ ۰

  من اتفاقا رنگ زرد بهم میاد ولی بیشتر صورتی و بنفش دوست دارم ولی زیرش درسته و در کل دوست زیادی ندارم

 • ناشناس
  ۰ ۱

  عاشق آبی

 • غزل فلاح
  ۰ ۰

  من بهمنی هستم رنگ آبی رو خیلی دوست دارم ولی رنگ زرد رو اصلا دوست ندارم زرد هم اصلا بهم نمیاد کاش رنگها یه زره جالب‌تر گفته بودن

آخرین خبر ها