دست شما چه شکلی است؟ شخصیت شناسی با رمزگشایی خطوط کف دست

دست‌ها انواع مختلفی دارند، برخی بلند و برخی کوتاه‌تر. انگشتان مختلف و شکل کف دست های مختلف، اما کدام یک مال شماست؟

دست شما چه شکلی است؟ شخصیت شناسی با رمزگشایی خطوط کف دست

خطوط کف دست نشانه چیست؟

به گزارش اقتصاد آنلاین، خطوط کف دست تنها ویژگی دست نیست که می تواند برای تعیین شخصیت و خلق و خوی استفاده شود. آیا می دانستید که شکل کف دست و طول انگشتان شما نیز می تواند چیزهای زیادی را آشکار کند؟ شواهدی نیز برای تأیید این موضوع وجود دارد.

برای سهولت درک این مفهوم، کف بینی شکل دست ها را به چهار نوع تقسیم کرده است. هر نوع به یک عنصر مرتبط است.

بیایید به هر نوع نگاهی بیندازیم و معنی همه آن را یاد بگیریم!

تست؛ شخصیت شناسی از روی شکل دستان

آتش دستان

کف دستش بلند و انگشتانش کوتاه است. آنها به دلیل ویژگی اندام خود دارای شخصیت های سرسخت هستند و به عقاید خود سوق داده می شوند. آنها با تصمیم گیری سریع مشخص می شوند.

زیبایی خاصی دارند. آنها به سرعت ایده های جدید را مطرح می کنند و پرشور هستند، اما مانند بسیاری از چیزهای زندگی، آنچه به سرعت می آید، به سرعت از بین می رود.

دست ها زمین

آنها نخل های بزرگ، بلند و ضخیم هستند. انگشتان آنها ضخیم است، نه بلند و نه کوتاه، و به دلیل خشکی دست و به دلیل اینکه همیشه پاهایشان روی زمین است، عنصر آنها را نشان می دهد.

آنها همیشه مطمئن می شوند که کاری را که شروع کرده اند تمام می کنند. آنها جسور، عاقل و در استفاده از دستان خود مهارت دارند.

دست های هوا

شکل آنها دراز و باریک است و کف دست کشیده است، انگشتان آن نازک و دارای مفاصل کاملاً مشخص است. شخصیت آنها برازنده است و رفتارهای ظریفی دارند. معمولا تا حدودی خشک هستند.

آنها معمولاً برای فکر کردن و اقدام سریع وقت نمی گذارند و این امکان را دارند که حجم زیادی از اطلاعات را به دست آورند.

آب دست

شبیه هوا هستند، فقط کمی کشیده تر. آنها عنصر را نشان می دهند زیرا مرطوب هستند و بیشتر عرق می کنند. آنها افراد بسیار عاطفی، با قلب بزرگ و دلسوز هستند. گاهی اوقات ممکن است احساسات برای شما اتفاق بیفتد.با شیرینی و همدلی خود مشخص می شوند که در کف دست های گرد و گاهی صورتی آنها نمایان می شود. بهترین دوستان هستند، زیرا در صورت نیاز همیشه در آنجا خواهند بود.

منبع: namastest
ارسال نظر

آخرین خبر ها