تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۳

خبر مهم برای جاماندگان / برای ثبت نام سهام عدالت چه کنیم؟

پیرو پیگیری‌های انجام شده از سوی مجلس شورای اسلامی و با موافقت آقای رییسی رییس جمهور موضوع تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت به نتیجه رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین، سازوکار اولیه ثبت نام ۲۰ میلیون جامانده سهام عدالت از خرداد آغاز شده و از اواخر خرداد اعلام می‌شود این افراد باید به کدام سامانه برای نام نویسی مراجعه کنند.

ستادی باید تشکیل شود تا افرادی که در حاشیه شهر ها هیچ گونه لیست بیمه ای ندارند شناسایی شوند. پیش بینی می‌شود که این ستاد از اواخر خرداد شکل گیرد که از طریق رسانه ملی اطلاع رسانی می‌شود.

مردم خبر‌های مربوط به سهام عدالت را فقط از صداوسیما و خبرگزاری‌های معتبر داخلی دریافت کنند و یا از زبان رییس جمهور، وزرای اقتصادی مربوطه و دست اندرکاران سهام عدالت بشنوند.

زمان ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت

۲۱ فروردین ماه، پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، از آغاز واگذاری سهام عدالت به جاماندگان در امسال خبر داد و گفت: از خردادماه، فراخوان واگذاری سهام به این مشمولان انجام می‌شود.

به گفته رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، ۱۸ تا ۲۰ میلیون نفر از جمعیت کشور، مشمول سهام عدالت هستند یا می‌توانند باشند. اما این سهام را دریافت نکرده‌اند و دولت باید اقدام به واگذاری سهام عدالت به آنها کند.

لازم به ذکر است که به گفته رییس شرکت تعاونی سهام عدالت کشور مردم به خبر‌های دروغ و جعلی برخی سایت‌ها و کانال‌های غیر معتبر توجهی نکنند و نیازی نیست به این کانال‌ها شماره ملی و برخی مشخصات شخصی را ارائه دهند.

این مطلب برایم مفید است
۲۱۴ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • سع
  ۰ ۱

  بشنو اما باور مکن که نفعی برای 20 میلیون نفر در بر داشته باشد.
  چون دولت درو غ !! بیس اصلی تمام کارهایش در گذشته
  بوده برای ثبت نام هزینه های دریافتی و بعد بورس و بورس
  بازی اعداد و ارقام اسمی. دارایی با سیاست بازی دولت در
  کمین است .

 • رضا
  ۰ ۰

  سلام چرا یه خبرو انقدر میپیچونین اخرشم سر کاری

 • مهرزاد
  ۰ ۰

  همش دروغغغغغغ

دیگر رسانه‌ها